Новини

22 березня 2017

Співробітники Київводоканалу відзначили День водних ресурсів у Музеї води!

У Всесвітній день водних ресурсів, який відзначається щорічно 22 березня, ми запросили усіх на традиційний день відкритих дверей до Водно-інформаційного центру, більш відомого киянам як Музей води. Спеціальний сюрприз підготував директор Водно-інформаційного центру Олександр Попов. Він презентував пам’ятну дошку про відкриття Бульварної артезіанської водокачки від 1 квітня 1904 року

21 березня 2017

АНОНС: 23 березня запрошуємо на круглий стіл «Безконтрольний скид стоків підприємств у міську каналізацію – загроза екологічної катастрофи»

У четвер, 23 березня, о 10:00 в ІА «Українські новини» відбудеться засідання круглого столу на тему: «Безконтрольний скид стоків підприємств у міську каналізацію – загроза виникнення екологічної катастрофи». Лише у минулому році на каналізаційних мережах Києва трапилась 131 аварійна ситуація, серед них шість серйозних. Крім того, аварійні бригади каналізаційного господарства столиці ліквідували понад 11 тисяч засмічень колекторів, а це в середньому більше 30-ти виїздів на день!

ФОТО ДНЯ
ВІДЕО ДНЯ