Оголошення

17 лютого 2017

Проект Інвестиційної програми ПАТ "АК "Київводоканал" на 2017 рік

Оприлюднюємо проект Інвестиційної програми ПАТ "АК "Київводоканал" на 2017 рік. Пропозиції приймаються протягом 14-ти календарних днів з моменту опублікування документу на адресу електронної пошти: press@vodokanal.kiev.ua. Уточнення за телефонами: (044) 200-7338, 280-0425.

10 жовтня 2016

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»!

ПАТ «АК «Київводоканал» інформує споживачів про намір здійснити підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення у зв‘язку зі зміною нормативно-правової бази, зростанням вартості електроенергії, підвищенням рівня мінімальної заробітної плати та інших складових тарифів.

28 вересня 2016

Запрошуємо на роботу HR-менеджера!

Вимоги:

- вік від 30 років;

- повна вища освіта в галузі управління персоналом;

- досвід роботи на посадах HR-менеджера – від 3-х років;

- лідерські здібності; креативність, дисциплінованість, стресостійкість, відповідальність, комунікабельність, гнучкість, високий рівень самоорганізації, активна життєва позиція. 

22 вересня 2016

ОГОЛОШУЄМО ПОЧАТОК МІЖНАРОДНОЇ ТЕНДЕРНОЇ ПРОЦЕДУРИ НА ВІДБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДВИЩУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ З УСТАНОВКОЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧАСТОТНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ

Запрошуємо взяти участь у торгах та представити свої пропозиції по контракту № KYV-ICB-02 для проекту «Модернізація підвищувальних станцій з установкою енергоефективного насосного обладнання з частотним регулюванням».

07 вересня 2016

Оголошуємо початок міжнародної тендерної процедури на відбір пропозицій для реконструкції насосних станцій І-го підйому Дніпровської водопровідної станції

Запрошуємо взяти участь у торгах та представити свої пропозиції для Контракту № KYV-ICB-01-L1.  "Реконструкція насосних станцій І-го підйому Дніпровської водопровідної станції з впровадженням енергозберігаючого обладанання та частотного регулювання з водозабірними спорудами"

14 липня 2016

Київводоканал шукає спеціалістів для роботи у Центрі обслуговування споживачів

Київводоканал запрошує ініціативних, комунікабельних та відповідальних спеціалістів долучитися до команди нового сучасного Центру з обслуговування споживачів, що має незабаром відкритися.

До уваги споживачів! Через ремонтні роботи буде обмежено водопостачання в Оболонському, Святошинському та Шевченківському районах
07 липня 2016

До уваги споживачів! Через ремонтні роботи буде обмежено водопостачання в Оболонському, Святошинському та Шевченківському районах

З метою забезпечення стабільного функціонування системи водопостачання низки житлових масивів міста Києва, починаючи з 15 липня на вул. Берковецька, 6 будуть проводитись ремонтні роботи на великому водоводі (Д=1400 мм, рік побудови – 1981 р.), який подає воду значній частині мешканців правого берега.

04 квітня 2016

До уваги споживачів ПАТ «АК «Київводоканал» - юридичних осіб і мешканців приватного сектору

Інформуємо вас про зміну реквізитів для сплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

26 лютого 2016

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»!

ПАТ «АК «Київводоканал» інформує споживачів про намір здійснити коригування тарифів на водопостачання та водовідведення у зв‘язку зі зміною нормативно-правової бази,  зростанням вартості електроенергії, підвищення рівня мінімальної заробітної плати.

12 лютого 2016

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Управління капітального будівництва ПАТ «АК «Київводоканал» заявляє про наміри реконструкції дюкерних переходів через р. Дніпро.