Новини

26 квітня 2017

Київводоканал запрошує житлові організації долучатися до роботи Форуму ОСББ і ЖБК, що діє при підприємстві

24 квітня відбулось чергове засідання Форуму Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, у якому взяли участь радник заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань розбудови інституту ефективного власника Олексій Тихонов, начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко, заступник директора Розрахункового департаменту Київводоканалу Юрій Терещенко, начальник Інформаційного управління підприємства Анна Слободянюк, начальник управління по роботі з мешканцями багатоповерхових будинків Віталій Кондратенко та керівники відповідних районних відділів, заступник начальника управління по роботі з абонентами Володимир Львов, а також житлові організації.

26 квітня 2017

Несплата за послугу ставить під загрозу стабільне водопостачання та водовідведення

Звертаємо увагу мешканців, що частка плати холодної води та водовідведення у загальній платіжці є найменшою серед усіх комунальних послуг - лише від 5 до 10%. Разом з тим ці кошти необхідні для цілодобової подачі води, контролю її безпечності, відведення та очистки каналізаційних стоків, ліквідації аварій, а також роботи виробничих споруд, розташованих по всьому місту. Просимо мешканців до 28 квітня сплатити за послуги холодного водопостачання та водовідведення і спокійно планувати відпочинок під час травневих свят, не хвилюючись про борги!

Молодь вивчає історію «Роса 300» – плавучої насосної станції, що врятувала місто від зупинки водопостачання після аварії на ЧАЕС
25 квітня 2017

Молодь вивчає історію «Роса 300» – плавучої насосної станції, що врятувала місто від зупинки водопостачання після аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 25 квітня, напередодні річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції студенти столичних навчальних закладів відвідали плавучу насосну станцію «Роса-300». Саме вона після вибуху реактора на четвертому енергоблоці у 1986 році стала порятунком для міста від дефіциту чистої води.

25 квітня 2017

АНОНС: 26 квітня у рамках «Waste Water Management 2017» обговорюватимуть інвестування у водопровідно-каналізаційну галузь країни

У середу, 26 квітня, з 10:00 в Торгово-промисловій палаті України у рамках другого дня міжнародної виставки «Waste Water Management 2017» говоритимуть про поточний стан та інвестиційний клімат у вітчизняній галузі водопостачання та водовідведення. Учасники заходу  – керівники та фахівці водоканалів, місцевих органів влади, фінансових організацій (ЄБРР, НЕФКО тощо), а також постачальники обладнання і технологій та ін.

24 квітня 2017

За виграними торік судовими справами Київводоканал має отримати від боржників понад 120 млн грн – на 33% більше, ніж у 2015-му році

За минулий рік борг юридичних осіб перед Київводоканалом зменшився на 38% та склав майже 533 млн. грн. Незважаючи на таку динаміку, наявна заборгованість – це значні недоотримані кошти на фінансування виробничих процесів підготовки води та відведення стоків. Відтак юристи підприємства продовжують вживати заходів. Зокрема торік абонентам було відправлено 142 вимоги на суму більше 9,1 млн грн, а також 158 претензій на майже 5,5 млн грн.

На Деснянській водопровідній станції ліквідовано умовний виток хлору
21 квітня 2017

На Деснянській водопровідній станції ліквідовано умовний виток хлору

Сьогодні, 21 квітня, на Деснянській водопровідній станції структурні підрозділи Київводоканалу та рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відпрацьовували взаємодію під час можливих аварійних ситуації – у рамках спеціальних навчань ліквідували умовний витік 20 кг скрапленого хлору та надали допомогу потерпілим.

21 квітня 2017

До 145-річчя готуємо багатосерійний фільм «Обличчя Київводоканалу»

Київводоканал – це одна велика сім’я як у переносному, так і в прямому сенсі. Адже за 145 років роботи на підприємстві виросли цілі покоління. Ми нарахували більше 70 сімей, які утворилися саме в нашому колективі. Батьки, діти, онуки, племінники – усі ці родинні зв’язки стали звичним явищем. Люди тут не просто працюють, а й дружать, спілкуються, закохуються, одружуються та, зрештою, народжують дітей.

21 квітня 2017

Київводоканал просить мешканців своєчасно та у повному обсязі сплачувати за спожиту холодну воду та водовідведення

Від стабільності розрахунків киян з підприємством за надані послуги залежить надійність роботи систем водозабезпечення та каналізування міста. Лише так Київводоканал може планувати та належним чином забезпечувати свою діяльність, виконувати ключові завдання.

20 квітня 2017

АНОНС: 21 квітня на Деснянській водопровідній станції ліквідовуватимуть умовний витік хлору

У п’ятницю, 21 квітня, о 11:00 запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у навчаннях з цивільної оборони, що проходитимуть на території Деснянської водопровідної станції. У рамках заходу структурні підрозділи Київводоканалу та Державної служби України з надзвичайних ситуацій відпрацьовуватимуть навички оперативної ліквідації умовного витоку хлору на поверхню, а також надання першої допомоги потерпілим

20 квітня 2017

20 квітня відбудеться чергове засідання Технічної ради Київводоканалу

20 квітня о 15:00 в актовому залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1-а, 2 поверх) проходитиме чергове засідання Технічної ради Товариства. 

На порядок денний винесено низку питань