Інформація для абонентів

До уваги усім абонентам!

Відповідно п. 3.3.7 Договору на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі з 01.07.2013 р. не буде проводити будь-які дії стосовно надання чи видачі документів, з представниками, які не мають при собі копії наказу про призначення та документ, який засвідчує особу відповідального за водопостачання та водовідведення Абонента.

Вимоги щодо оформлення документації:

Для забезпечення якісного зворотного зв’язку при розгляді паспорту водного господарства (далі – ПВГ), пропонуємо відповідальній особі (представнику Абонента за довіреністю) надавати ПВГ у приймальні дні та разом із інженером Абонентського відділу опрацьовувати даний документ. Документи необхідно готувати у друкованому вигляді.

Абоненти, що є об’єктами соціально-культурного призначання та/або абоненти, що не є балансоутримувачами каналізаційних мереж

Для вирішення питання щодо необхідності отримання абонентами (об’єктами соціально-культурного призначення) Умов на скид стічних вод у систему каналізації міста Києва, Управління екологічного нагляду відповідно до Правил приймання потрібно в кожному окремому випадку розглядати документи, в яких зазначені види діяльності споживача, а саме статут (положення) та довідку про внесення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (довідка ЄДРПОУ) або витяг з ЄДРПОУ, а також проводити обстеження об’єкта водоспоживання для з’ясування наявності стічних вод технологічного та/або не побутового походження, (зокрема факт існування орендарів чи інших суб’єктів, що скидають стічні води технологічного та/або не побутового походження) та відбирати на аналізи проби стічних вод.

Абонентам, які є об’єктами соціально-культурного призначення та/або не є баласнсоутримувачами каналізаційних мереж, звертатися за тел. 277-20-50 - Буніч Тетяна Анатоліївна.

  • Отримання інформації у телефонному режимі з питань оформлення ПВГ та Умов на скид стічних вод

- Телефонні дзвінки з питань надання інформації щодо оформлення ПВГ та отримання Умов на скид стічних вод приймаються: у понеділок і середу з 8:30 до 16:30 та у п’ятницю — з 8:30 до 15:30.

- У вівторок та четвер, прийомні дні абонентів, надання довідкової інформації в телефонному режимі обмежене.

  • Перелік усіх необхідних для абонентів документів

Переглянути та завантажити перелік необхідних документів щодо надання Умов на скид, оформлення Паспортів водного господарства тощо.

Звертаємо увагу абонентів та підприємств, що виконують роботи з прочистки каналізаційних мереж! 

 1. Прочистка каналізаційних мереж повинна здійснюватися відповідно до Типової технологічної карти організації праці обслуговуючого персоналу машин К0-503КП-10 при промиванні каналізаційних мереж та прочищенні непрохідних /150-600мм/ колекторів і труб (посилання/завантажити).

 2. Підприємствам, які виконують роботи з відновлення пропускної здатності каналізаційних мереж (прочистка) необхідно надавати до Водоканалу (УЕН) окрім акта виконаних  робіт,  ряд документів:

- копію дозволу  Держпраці (Держгірпромнагляду) на початок виконання робіт з підвищеною небезпекою;

- інформацію про наявність на балансі  гідродинамічних, мулососних машин, пристроїв для промивки трубопроводів під високим тиском (або договір оренди таких машин та устаткування);

-  копію довідки про наявність кваліфікованого персоналу, що пройшов відповідне навчання;

- фотофіксацію виконуваної роботи та копію наряду-допуску на виконання робіт по відновленню пропускної здатності  каналізаційної мережі);

-  копію договору та акту про вивіз мулу (рідких побутових відходів) на зливну станцію;

- копію договору та акту про вивіз сміття (твердих каналізаційних відходів) на полігон твердих побутових відходів.

Перелік документів для виходу інженера на обстеження

Завантажити перелік

  • Підготовлені до видачі Умови на скид стічних вод

Готові до видачі Умови на скид стічних вод можна завантажити тут або отримати за адресою вул. Електротехнічна, буд. 16, каб. 411, Ковальчук Яніна Сергіївна.

ГРАФІК ПРИЙОМУ АБОНЕНТІВ

ВІВТОРОК та ЧЕТВЕР: з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00

п/п

Район (по факт. адресі)

Відповідальний інженер, кімната

Телефон

1

Шевченківський

Туренко Наіля Сергіївна, 410

277-20-48

2

Печерський

Добровольський Олег Олегович, 410

277-20-48

3

Подільський

Лінкевич Тетяна Володимерівна, 410

277-20-50

4

Оболонський

Юхимчук Володимир Володимирович, 411

277-20-51

5

Святошинський

Корчемна Аліса Юріївна, 411

277-20-51

6

Солом’янський

Сібірук Володимир Павлович, 411

277-20-51

7

Голосіївський

Штефан Наталія Миколаївна, 411

277-20-47

8

Деснянський

Добровольський Олег Олегович, 410

277-20-48

9

Дніпровський

Ковальчук Яніна Сергіївна, 411

277-20-51

10

Дарницький

Буніч Тетяна Анатоліївна, 410

277-20-50