Інформація для абонентів

ВАЖЛИВО! Відповідно п. 3.3.7 Договору на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі з 01.07.2013 р. будь-які дії стосовно надання чи видачі документів можливі лише за наявності у вас копії наказу про призначення та документ, який засвідчує особу відповідального за водопостачання та водовідведення у вас, як у абонента Київводоканалу.

 

Вимоги щодо оформлення документації:

Для забезпечення якісного зворотного зв’язку при розгляді паспорту водного господарства (далі – ПВГ), пропонуємо відповідальній особі (представнику Абонента за довіреністю) надавати ПВГ у приймальні дні та разом з нашим інженером опрацьовувати даний документ. Документи необхідно готувати у друкованому вигляді.

 

Під час проведення обстеження об'єкту Абонента представником Департаменту екологічного нагляду необхідно забезпечити наявність таких документів: 

 • засвідчені копії правовстановлюючих документів на об’єкт Абонента;
 • засвідчені копії Статуту та інші документи, в яких містяться відомості про основні види економічної діяльності Абонента:
 • засвідчена копія довідки ЄДРПОУ, засвідчена підписом керівника або представником Абонента, або уповноваженою на це особою та скріплена печаткою (за наявності);
 • засвідчена копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з інформацією щодо керівників Абонента та видів діяльності Абонента.
 • Дані щодо видів діяльності Абонента  згідно класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД) повинні містити ознаки належності цієї діяльності  до відповідних галузей (освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, туризму, мистецтва і преси, телебачення, радіомовлення, видавничої справи; санаторно-курортні заклади, будинки і табори відпочинку, профілакторії) на об’єкті соціально-культурного призначення.
 • Інформацію про відсутність на об’єкті Абонента орендарів або інших осіб, що скидають стічні води технологічного та/або не побутового походження. Ця інформація перевіряється ДЕН під час проведення обстеження об’єкта Абонента та фіксується в Акті обстеження об’єкту, що скидає стічні води у міську каналізаційну мережу відповідно до Правил приймання;
 • Копію Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної водопровідних і каналізаційних мереж, що знаходяться на балансі Абонента, за винятком Абонентів, які не підключені до мереж  централізованого водопостачання та водовідведення;
 • Копію Акту обстеження об’єкту Абонента (за необхідності - комплексного), який містить відомості про приєднання та скид стічних вод Абонента у міську каналізаційну мережу або скид у мережу основного Абонента;
 • Технічні умови на каналізування об’єкта Абонента та Акт технічного приймання каналізації (за наявності);
  Висновки моніторингового контролю за якістю стічних вод, що скидаються Абонентом, режимом та обсягами  скидання (за ініціативою ДЕН);
   Інші документи щодо водоспоживання та водовідведення об’єкта Абонента, які обґрунтовано можуть підтверджувати характер стічних вод Абонента.

Абонентам, які є об’єктами соціально-культурного призначення та/або не є баласнсоутримувачами каналізаційних мереж, звертатися за тел. 277-20-50 - Буніч Тетяна Анатоліївна.

 

За цим посиланням ви можете переглянути та завантажити перелік необхідних документів щодо надання Умов на скид, оформлення Паспортів водного господарства (ПВГ) тощо.

Ви також можете отримати інформацю щодо оформлення ПВГ та Умов на скид стічних вод в телефонному режимі! Для цього телефонуйте нам у понеділок і середу з 8:30 до 16:30 та у п’ятницю — з 8:30 до 15:30.

Зважайте, що у вівторок та четвер (прийомні дні абонентів) надання довідкової інформації в телефонному режимі обмежене.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБОНЕНТІВ ТА ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ВИКОНУЮТЬ РОБОТИ З ПРОЧИСТКИ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ:

 1.  Прочистка каналізаційних мереж повинна здійснюватися відповідно до Типової технологічної карти організації праці обслуговуючого персоналу машин К0-503КП-10 при промиванні каналізаційних мереж та прочищенні непрохідних /150-600мм/ колекторів і труб (посилання/завантажити).
 2.  Підприємствам, які виконують роботи з відновлення пропускної здатності каналізаційних мереж (прочистка) необхідно надавати до Водоканалу (ДЕН) окрім акта виконаних  робіт,  ряд документів:
 • копію дозволу  Держпраці (Держгірпромнагляду) на початок виконання робіт з підвищеною небезпекою;
 • інформацію про наявність на балансі  гідродинамічних, мулососних машин, пристроїв для промивки трубопроводів під високим тиском (або договір оренди таких машин та устаткування);
 • копію довідки про наявність кваліфікованого персоналу, що пройшов відповідне навчання;
 • фотофіксацію виконуваної роботи та копію наряду-допуску на виконання робіт по відновленню пропускної здатності  каналізаційної мережі);
 • копію договору та акту про вивіз мулу (рідких побутових відходів) на зливну станцію;
 • копію договору та акту про вивіз сміття (твердих каналізаційних відходів) на полігон твердих побутових відходів.

Завантажити перелік документів для виходу інженера на обстеження

 

ДІЗНАЙТЕСЬ ЯК ПЕРЕВІРИТИ ГОТОВНІСТЬ УМОВ НА СКИД >>>