Інформація для абонентів

До уваги усім абонентам!

Відповідно п. 3.3.7 Договору на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі з 01.07.2013 р. не буде проводити будь-які дії стосовно надання чи видачі документів, з представниками, які не мають при собі копії наказу про призначення та документ, який засвідчує особу відповідального за водопостачання та водовідведення Абонента.

Вимоги щодо оформлення документації:

Для забезпечення якісного зворотного зв’язку при розгляді паспорту водного господарства (далі – ПВГ), пропонуємо відповідальній особі (представнику Абонента за довіреністю) надавати ПВГ у приймальні дні та разом з інженером Відділу по роботі з абонентами опрацьовувати даний документ. Документи необхідно готувати у друкованому вигляді.

Нормативний розрахунок водоспоживання та водовідведення Абонента на поточний рік.

Під час проведення обстеження об'єкту Абонента представником Департаменту екологічного нагляду, необхідно забезпечити наявність таких документів: 

- засвідчені копії правовстановлюючих документів на об’єкт Абонента;
- засвідчені копії Статуту та інші документи, в яких містяться відомості про основні види економічної діяльності Абонента:
- засвідчена копія довідки ЄДРПОУ, засвідчена підписом керівника або представником Абонента, або уповноваженою на це особою та скріплена печаткою (за наявності);
- засвідчена копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з інформацією щодо керівників Абонента та видів діяльності Абонента.
Дані щодо видів діяльності Абонента  згідно класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД) повинні містити ознаки належності цієї діяльності  до відповідних галузей (освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, туризму, мистецтва і преси, телебачення, радіомовлення, видавничої справи; санаторно-курортні заклади, будинки і табори відпочинку, профілакторії) на об’єкті соціально-культурного призначення.
 Інформацію про відсутність на об’єкті Абонента орендарів або інших осіб, що скидають стічні води технологічного та/або не побутового походження. Ця інформація перевіряється ДЕН під час проведення обстеження об’єкта Абонента та фіксується в Акті обстеження об’єкту, що скидає стічні води у міську каналізаційну мережу відповідно до Правил приймання;
Копію Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної водопровідних і каналізаційних мереж, що знаходяться на балансі Абонента, за винятком Абонентів, які не підключені до мереж  централізованого водопостачання та водовідведення;
Копію Акту обстеження об’єкту Абонента (за необхідності - комплексного), який містить відомості про приєднання та скид стічних вод Абонента у міську каналізаційну мережу або скид у мережу основного Абонента;
 Технічні умови на каналізування об’єкта Абонента та Акт технічного приймання каналізації (за наявності);
 Висновки моніторингового контролю за якістю стічних вод, що скидаються Абонентом, режимом та обсягами  скидання (за ініціативою ДЕН);
 Інші документи щодо водоспоживання та водовідведення об’єкта Абонента, які обґрунтовано можуть підтверджувати характер стічних вод Абонента.

Абонентам, які є об’єктами соціально-культурного призначення та/або не є баласнсоутримувачами каналізаційних мереж, звертатися за тел. 277-20-50 - Буніч Тетяна Анатоліївна.

 

  • Отримання інформації у телефонному режимі з питань оформлення ПВГ та Умов на скид стічних вод

- Телефонні дзвінки з питань надання інформації щодо оформлення ПВГ та отримання Умов на скид стічних вод приймаються: у понеділок і середу з 8:30 до 16:30 та у п’ятницю — з 8:30 до 15:30.

- У вівторок та четвер, прийомні дні абонентів, надання довідкової інформації в телефонному режимі обмежене.

 

  • Перелік усіх необхідних для абонентів документів

Переглянути та завантажити перелік необхідних документів щодо надання Умов на скид, оформлення Паспортів водного господарства тощо.

 

Звертаємо увагу абонентів та підприємств, що виконують роботи з прочистки каналізаційних мереж! 

 1. Прочистка каналізаційних мереж повинна здійснюватися відповідно до Типової технологічної карти організації праці обслуговуючого персоналу машин К0-503КП-10 при промиванні каналізаційних мереж та прочищенні непрохідних /150-600мм/ колекторів і труб (посилання/завантажити).

 2. Підприємствам, які виконують роботи з відновлення пропускної здатності каналізаційних мереж (прочистка) необхідно надавати до Водоканалу (ДЕН) окрім акта виконаних  робіт,  ряд документів:

- копію дозволу  Держпраці (Держгірпромнагляду) на початок виконання робіт з підвищеною небезпекою;

- інформацію про наявність на балансі  гідродинамічних, мулососних машин, пристроїв для промивки трубопроводів під високим тиском (або договір оренди таких машин та устаткування);

- копію довідки про наявність кваліфікованого персоналу, що пройшов відповідне навчання;

- фотофіксацію виконуваної роботи та копію наряду-допуску на виконання робіт по відновленню пропускної здатності  каналізаційної мережі);

- копію договору та акту про вивіз мулу (рідких побутових відходів) на зливну станцію;

- копію договору та акту про вивіз сміття (твердих каналізаційних відходів) на полігон твердих побутових відходів.

 

Перелік документів для виходу інженера на обстеження

Завантажити перелік

 

  • Підготовлені до видачі Умови на скид стічних вод

Готові до видачі Умови на скид стічних вод можна завантажити тут або отримати за адресою вул. Електротехнічна, буд. 16, каб. 411, Ковальчук Яніна Сергіївна.

Шановні Абоненти!

З 07.06.2018р. вхідна та вихідна документація приймається на вул. Електротехнічна, 16 (виключно на І поверсі на Ресепшні) та вул. Лейпцизкій, 1-А (в центрі обслуговування споживачів)

З 24.04.2018 року видача Умов на скид стічних вод та Паспортів водного господарства буде здійснюватися на І поверсі на ресепшені за адресою: вул. Електротехнічна, 16. 

ВІВТОРОК та ЧЕТВЕР: з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 15:00

ГРАФІК ПРИЙОМУ АБОНЕНТІВ

п/п

Район (по факт. адресі)

Відповідальний інженер, кімната

Телефон

1

Шевченківський

Буніч Тетяна Анатоліївна, 410

277-20-50

2

Печерський

Ковальчук Яна Сергіївна, 411

277-20-51

3

Подільський

Сібірук Володимир Павлович, 410

277-20-48

4

Оболонський

Юхимчук Володимир Володимирович, 411

277-20-51

5

Святошинський

Сібірук Володимир Павлович, 410

277-20-48

6

Солом’янський

Ляховенко Ганна Миколаївна, 411

277-20-51

7

Голосіївський

Нагорна Юлія Ігорівна, 411

277-20-51

8

Деснянський

Петрова Анастасія Олексіївна, 410

277-20-50

9

Дніпровський

Бондар Євген Юрійович, 410

277-20-51

10

Дарницький

Бащун Наталія Володимирівна, 410

277-20-50