Форум ОСББФорум ОСББ
- це публічний інформаційний майданчик для спілкування та вирішення питань зі столичними житловими організаціями, створений при Київводоканалі за ініціативи генерального директора підприємства Дмитра Новицького, міської влади та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Основна його мета – налагодження ефективної співпраці колективних споживачів з водопостачальною організацією.

Перше установче засідання відбулось 30 серпня 2016 року.

На запрошення долучитися до роботи відгукнулось більше 30 житлових організацій. На сьогодні частина з них активно працює з Товариством у рамках Форуму: надає свої пропозиції, озвучує власні проблемні питання чи окремих мешканців, а також допомагає у спільному їх вирішенні.

Для обговорення результатів проведеної роботи та окреслення наступних напрямків взаємодії збираємося учасники та гості Форуму періодично збираються на спільні засідання.

Запрошуємо ОСББ і ЖБК активно долучатися до роботи Форуму та надсилати свої пропозиції та звернення на електронну пошту press@vodokanal.kiev.ua (у темі листа вказати «Форум ОСББ і ЖБК»).

 

На час карантинних обмежень Київводоканал запроваджує новий міні-формат для форуму ОСББ - “ОСББ. Кейси”. Перша зустріч у новому форматі відбудеться вже 2 липня 2020 р. о 14.00 у Головному офісі Київводоканалу на вул.Лейпцизька, 1а

Як працюватиме формат “ОСББ. Кейси”?

Ми запрошуємо на зустріч представників не більше 3 об’єднань співвласників, які мають конкретні питання або проблеми, і відповідних фахівців Київводоканалу та КМДА, які допоможуть компетентно розібратись у ситуації, що склалась. 

ВАЖЛИВО! Для всіх учасників обов’язковим є використання захисної маски та дотримання соціальної дистанції впродовж усієї зустрічі!

Представники інших ОСББ, а також усі охочі, зможуть дивитись зустріч у прямому ефірі на офіційній сторінці Київводоканалу у Facebook або пізніше запис на нашому офіційному YouTube-каналі.

 

Пперша зустріч у новому форматі відбулась  2 липня 2020 р., де були розглянуті такі кейси:

  •  Кейс “Як не платити двічі за одну й ту саму воду” 

Мешканці будинку оплачували за гарячу воду Київтеплоенерго. А от заборгованість за спожиту холодну воду на підігрів було стягнуто з ОСББ через судових виконавців. Чому так сталось і як подібних ситуацій можна уникнути?

  •  Кейс “Покинуті забудовником”

Чи повинне об’єднання співвласників виконувати Технічні умови на підключення до міських водопровідних і каналізаційних мереж замість забудовника, що залишив будинок, не виконавши усі пункти ТУ.

  •  Кейс “Укладання договору при конфлікті співвласників”

Як дійти згоди конфліктуючим сторонам, щоб укласти договір з Київводоканалом на підключення до мереж. 

 

Зазначимо, що кейси для перших зустрічей у такому форматі були відібрані серед інших питань Асоціацією ОСББ м. Києва, як найбільш резонансні і болючі. Якщо ваше ОСББ теж хоче взяти участь в одній з наступних зустрічей у форматі “ОСББ. Кейси”, ви можете звернутись до Асоціації або безпосередньо до нас, якщо питання стосується тільки співпраці з Київводоканалом.