Чергове засідання Технічної ради

12.06.2018
Поділитися:

14 червня о 15:00 у актовому залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1-а, 2 поверх) проходитиме чергове засідання Технічної ради Товариства.

На порядок денний винесено наступні питання:

1. Розгляд зміни до проектної документації на реконструкцію каналізаційного колектора Д=1000-1200мм по вул. Дегтяренка (від вул. Полярної до вул. Лугової).

 2. Розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта: «Реконструкція будівлі (складу - станції технічного обслуговування) з надбудовою адміністративних приміщень» за адресою: вул. Радомишльська, 44 (літ. "К").

 3. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта: «Житловий комплекс» за адресою: бульв. Ак. Вернадського, 24.

4. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта: «Будівництво житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом» за адресою: вул. Новомостицька, 15.

 5. Повторний розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта: «Будівництво житлового комплексу з прибудованими приміщеннями торговельного призначення» за адресою: вул. Половецька, 4. (протокол засідання технічної ради № 184 від 20.02.2018).

 6. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта: «Будівництво житлового будинку з офісними приміщеннями та паркінгом» за адресою: вул. Спаська, 35.

 7. Розгляд проектної документації зовнішніх каналізаційних мереж об’єкта: «Нежилі будівлі: (літ."С", літ."С ", літ."1Д", літ."1Ж") - майновий комплекс» за адресою: вул. Сирецька, 33.

 8. Розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта: «Реконструкція комплексу будівель під житлово-офісний комплекс з приміщеннями громадського призначення» за адресою: вул. Каховська, 60.

 9. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта: «Будівництво та експлуатація офісного - житлового комплексу з блоком соціально-громадського призначення та паркінгом» за адресою: просп. Перемоги, 5-б.

 10. Розгляд проектної документації зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж об’єкта: «Будівництво житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та паркінгом» за адресою: вул. Ділова (Димитрова), 5.

11. Розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта: «Будівництво багатоповерхових житлових будинків з об'єктами  соціально-побутового призначення та багатоповерховим паркінгом» за адресою: с.м.т. Коцюбинське (вул. Пономарьова,26).

 12. Повторний розгляд зміни до проектної документації зовнішніх водопровідних мереж об’єкта: «Будівництво житлових багатоквартирних будинків системи "СВД" для подальшого повторного застосування з вбудованими та прибудованими приміщеннями» за адресою: вул. Клавдіївська, 40 в частині зміни компенсаторів типу UKSPAR на HELS.

 13. Повторний (після доопрацювання) розгляд питання включення у текстову частину технічних умов на водопостачання та каналізування пункти у наступній редакції, відповідно:

«Гарантійний строк на товар (запірну арматуру, пожежні гідранти, фасонні частини), що встановлюється на об’єкті, не може бути менший від гарантійного строку, вказаного у технічному паспорті заводу-виробника»;

«Гарантійний строк на товар (запірну арматуру), що встановлюється на об’єкті, не може бути менший від гарантійного строку, вказаного у технічному паспорті заводу-виробника» (Підстава: службова записка заступника головного інженера Верхотурова О.Ю. від 05.06.2018  № 185/22/22/03-18).

14. Розгляд пропозиції щодо внесення змін в технічні умови на водопостачання та каналізування шляхом додавання пунктів в наступній редакції:

«Винос з-під плями забудови інженерних мереж та споруд на них, які відносяться до комунальної власності територіальної громади м. Києва повинно виконуватись згідно п. 16.1.12 Правил благоустрою міста Києва»;

«В проектній документації надати економічне обгрунтування рішень щодо засобів виносу з-під плями забудови інженерних мереж та споруд на них, які відносяться до комунальної громади м. Києва»

(Підстава: службова записка заступника головного інженера Верхотурова О.Ю. від 30.05.2018 № 174/1/22/03-18).