До уваги киян: відкритий зливний пункт прийому рідких побутових відходів на території БСА

07.12.2018
Поділитися:

Відкритий тимчасовий зливний пункт прийому рідких побутових відходів на території Бортницької станції аерації за адресою Колекторна, 1 (в’їзд зі сторони вул. Автопаркової); режим роботи з 08:00 до 20:00. Потужність зливного прийому рідких побутових відходів – 5 авто/годину (45 м³/годину).

Наголошуємо, лише злив стоків на спеціальних станціях дозволяє максимально мінімізувати шкоду, яка завдається навколишньому середовищу. На балансі Київводоканалу зараз є чотири зливні станції для асенізаторів в різних частинах міста, які побудовані згідно з усіма діючими нормативами та оснащені сучасним обладнанням. Загалом, окрім чотирьох існуючих планується будівництво ще чотирьох зливних станцій.

ПрАТ «АК «Київводоканал» закликає киян користуватися послугами виключно тих асенізаторів, які мають договір з Товариством. Це стосується мешканців приватного сектору, де немає централізованої каналізації.

Охоплення населення центральною системою водовідведення в столиці  - 98%, неохоплених – 2% (56 тис. чоловік).

Перед тим як співпрацювати з перевізниками рідких побутових відходів перевірте, будь-ласка, чи є в них заключений договір з Київводоканалом, на балансі якого є спеціальні зливні станції для стоків. Згідно з технологією, перед потраплянням на споруди Бортницької станції аерації, стічні води мають бути розбавлені до необхідної концентрації. Київводоканал зараз співпрацює з 75 перевізниками рідких побутових відходів.

Норматив водоспоживання неканалізованих районів становить 25 л/добу на одного мешканця. Виходячи з цього рідких побутових відходів повинно надходити на зливні пункти – 1400 м3/добу. Фактичне надходження на існуючі зливні пункти Києва в середньому становить   - 435 м3/добу. Таким чином, велика кількість стоків в Києві зливається з порушеннями.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти навколишнє середовище і зробити наше місто чистим.

Додатково:

Адреси зливних пунктів приймання рідких побутових відходів:

КНС «Ново-Святошинська» – проспект Перемоги, 137;

КНС  «Лівобережна» – проспект Визволителів, 2;

КНС  «Конча – Заспа № 6» – Столичне  шосе, 90-А;

Бортницька станція аерації – адресою Колекторна, 1.

За необхідною інформацією просимо звертатися за номером: 599-48-40, 541-94-16 (факс), 067-549-61-72 (група роботи з абонентами ДЕКГ ПрАТ «АК«Київводоканал»)