Київводоканал попереджає, що самовільне втручання у мережу несе загрозу безпеці жителям міста

12.04.2018
Поділитися:

У травні 2017 року Київводоканалом було виявлено самовільне під’єднання до мереж водопостачання та водовідведення ФОП за адресою вул. Райдужна, 27-Б (продовольчий магазин, розлив пива, кафетерій, шиномонтаж).  Між ФОП та Київводоканалом і досі немає договірних відносин і, незважаючи на численні попередження, ФОП продовжує безкоштовно користуватися послугами водопостачання та водовідведення. 

«Починаючи з жовтня 2017 року було тричі проведено тампонаж каналізаційної мережі. Але при повторній перевірці було виявлення знищення  тампонажу. До сьогоднішнього дня ФОП відмовляється укладати договір із Київводоканалом та самовільно користується послугами, що є порушенням Правил № 190, у зв’язку з чим було прийнято рішення про його відключення від водопровідних та каналізаційних мереж», - зазначив начальник відділу з контролю за водоспоживанням та водовідведенням Київводоканалу Ігор Молчанов.

В свою чергу начальник Управління з контролю за водопостачанням та водовідведенням Київводоканалу Олександр Ратушняк підтвердив, що саме ігнорування багаточисленних попереджень Київводоканалу змусили підприємство до здійснення відключення ФОП.

«Ми неодноразово намагалися вийти на контакт із власником, але він ігнорував усі наші спроби вирішити питання у правовому полі та укласти договір. Тому у нас не залишилося іншого виходу, як вдатися до таких радикальних дій», - зазначив він.

Під час проведення робіт, на місці розриття було виявлено ще й незаконне підключення об’єкта до електромережі. Про що було складено відповідний акт, то повідомлено до Київенерго.

Заступник директора Розрахункового департаменту Київводоканалу Юрій Терещенко відзначив, що проведення робіт узгоджувалося із усіма комунальними службами міста і наявність будь-яких інших комунікацій на місці розриття була виключена.

«Під час пошуку самовільного підключення до мережі Київводоканалу ми виявили, що об’єкт також незаконно під’єднався до електромережі. Можна сказати, що ми також допомогли нашим колегам з Київенерго виявити порушника», - підкреслив він, - а самовільне підключення до будь-яких мереж несе загрозу безпеці мешканцям міста».