Київводоканал продовжує розвиток стратегії навчання працівників

14.06.2018
Поділитися:

Кадри є одним із найважливіших ресурсів ПрАТ «АК «Київводоканал», що потребує постійного навчання й розвитку. В рамках вдосконалення стратегії підвищення кваліфікації працівників на базі Товариства відбулася зустріч з представниками міжнародної консалтингової компанії Дреберіс (Німеччина).

Захід зокрема був присвячений мастер-плану «Навчання і підвищення кваліфікації у водному секторі України».

Президент Асоціації «Укрводоканалекологія», голова правління-генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький зазначив, що стратегія, яка буде напрацьована під час зустрічі, обов’язково отримає подальший розвиток.

«У нас вже започатковані процеси навчання співробітників Київводоканалу. Ми провели перший цикл таких навчань. Для цього було організовано два заходи. Перший був присвячений процесам підготовки води і її якості. Другий навчальний захід – змінам в законодавстві, які зараз відбуваються в Україні.

Та стратегія, яку ми напрацюємо в системі навчання, буде імплементована в подальших наших кроках. Наприклад, в рамках Львівського екологічного форуму, який ми плануємо провести у вересні, окремий блок буде присвячений питанням навчання і підготовки кадрів у справі очистки стоків», - зазначив Новицький.

Крім того, за його словами, ряд українських ВУЗів вже зробили презентацію своїх можливостей і Київводоканал зараз відбирає людей, які будуть профільно навчатися по напрямку вода-каналізація.

«Спільними зусиллями ми зможемо створити ту модель, яка буде оптимальною для наших працівників», - підсумував Новицький, звертаючись до німецьких колег.    

Зустрічі та навчальні семінари з Дреберіс вже стали традиційними для Київводоканалу та асоціації «Укрводоканалекологія».

«Дуже приємно приїхати до Києва, але влітку особливо. Ми раді мати можливість детальніше обговорити те, про що ми вже говорили в січні і лютому. Останні два місяці ми (Дреберіс - ред) мали дискусію щодо стратегії розвитку Укрводоканалекології. Також ми підготували так звану чернетку мастер-плану по підвищенню кваліфікації працівників. Крім того, ми поговоримо про цілком конкретні семінари, які заплановані на осінь», - сказав на початку зустрічі директор Дреберіс Маркус Райхель.