Київводоканал у цифрах: статистика за травень

07.06.2018
Поділитися:

Київводоканал – найпотужніше водопостачальне підприємство України та одне з найбільших у Європі. Київський водопровід складається з близько 4 200 км мереж. Саме таку відстань щодня долає в середньому 700 млн літрів чистої води. Стічні води по трубопроводах долають майже 3 000 км та надходять до Бортницької станції аерації, де відбувається їх очистка.

Забезпечують ці життєвонеобхідні для киян процеси майже 7-ми тисячний колектив підприємства, 450 одиниць спецтехніки, десятки об’єктів зі складним обладнанням та технологіями.

Київводоканал щомісяця буде публікувати статистичні дані щодо основних показників діяльності підприємства.

У травні загальна подача води Київводоканалом склала 20 млн. 703 тис. м3 (у квітні – 19 млн. 818 тис. м3). Середньодобова подача – 668 тис. м3. На мережі водопостачання ліквідовано 801 витік.

Загальні обсяги водовідведення – 21 млн. 752 тис. м3. Середньодобове водовідведення – 702 тис. м3. На мережі водовідведення ліквідовано 730 засмічень.

В результаті аварійно-відновлювальних робіт в травні замінено 1 тис. 128 м. пошкоджених мереж, 44 одиниці засувок, вентилів та пожежних гідрантів.

Дуже важливе місце в роботі Київводоканалу займає контроль за дотриманням правил приймання стічних вод у систему каналізації з боку підприємств та організацій міста. Це зона відповідальності Департаменту екологічного нагляду (ДЕН), яким у травні було відібрано 1226 проб. На обліку в ДЕН зараз 5365 абонентів. Кількість абонентів, в яких була можливість відібрати контрольну пробу у травні - 1803. Виявлено 158 підприємств-порушників.

Станом на 31.05.18 заборгованість мешканців багатоповерхових будинків становить 427 млн. гривень. Недофінансування суттєво впливає на спроможність Київводоканалу якісно виконувати ремонтні роботи.

Тим, хто має заборгованість Київводоканал завжди йде назустріч та в разі необхідності пропонує укласти договір реструктуризації, який можна оформити в будь якому з численних Центрів комунального сервісу. Нагадуємо, згідно нового законодавства Київводоканал може не тільки обмежити водопостачання боржникам, а й повністю відключити від своїх послуг.