Київводоканал візьме участь у виставці «Акватерм Київ 2019»

14.05.2019
Поділитися:

14-17 травня Київводоканал візьме участь у 21-й Міжнародній виставці «Акватерм Київ 2019», яка пройде на території Міжнародного виставкового центру.

Підприємство представлятимуть спеціалісти з водопостачання та водовідведення, а також співробітники розрахункового департаменту та департаменту екологічного нагляду.

Представники Київводоканалу візьмуть участь у конференції  по обговоренню реформування галузі та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги»; круглому столі  «Сучасні методи знезараження води з використанням діоксиду хлору» та інших заходах.

На виставці буде представлено стенд Київводоканалу, біля якого ви зможете поспілкуватися з нашими спеціалістами та поставити їм запитання. Запрошуємо всіх!

 

Додатково:

 «Акватерм Київ» – унікальний, чітко сегментований галузевий захід для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлені енергозберігаючі рішення для кожного сектору.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку «Акватерм Київ» для виводу на ринок нових продуктів/рішень, при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI. Щорічно в рамках виставки проводиться понад 20 заходів та презентацій, які відвідують не менше 3000 спеціалістів галузі, де 88% відвідувачів – відповідальні за прийняття рішення чи ухвалюють його самостійно, 50% відвідувачів – власники, керівники, баєри, що представляють підприємства з різних регіонів України.