Нова редакція договору про надання послуг з постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

08.06.2018
Поділитися:

ПрАТ «АК «Київводоканал», як виконавець послуг публікує договір про надання послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), який є публічною офертою та договором  приєднання згідно ст. 633, 634 Цивільного кодексу України.

Дана публічна оферта про укладання договору приєднання (умови однакові для всіх споживачів) є публічною пропозицією ПрАТ «АК «Київводоканал», яка адресована споживачам м. Києва, що користуються послугами з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), в житлових будинках, в яких виконавцем послуг є  ПрАТ «АК «Київводоканал».

Зазначену редакцію Договору опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» (номер №107 від 08.06.2018), а також розміщено на офіційному веб-сайті ПрАТ «АК «Київводоканал» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи  – споживача послуг.

Завантажити Нову редакцію договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)