Оперативна інформація щодо ситуації з хлором

09.08.2018
Поділитися:

Завдяки суспільному резонансу, а також спільній роботі водоканалів, Уряду, громадських організацій та АТ «Дніпроазот» -  ситуація з постачанням хлору, який використовується для знезараження питної води, нормалізувалася.

Дніпроазот, який є єдиним в Україні виробником рідкого хлору, відновив роботу і продовжує співпрацювати з водоканалами.

ПрАТ «АК «Київводоканал» на сьогоднішній день забезпечений хлором в достатній кількості, в столиці не планується введення графіку подачі води.

Для подальшої стабільної роботи підприємства Київводоканал оголосив тендер на поставку 502,5 т рідкого хлору в системі ProZorro. Аукціон запланований на 9 жовтня 2018 року.

Київводоканал відкритий до співпраці з усіма зацікавленими сторонами, в тому числі і з міжнародними компаніями, які є виробниками, чи постачальниками рідкого хлору.

Тендер, про який зазначено нижче, передбачає доставку хлору на підприємство, оскільки Київводоканал немає для таких цілей спеціалізованого транспорту. В цьому контексті співпраця з іноземними компаніями ускладняється тим, що більшість з них пропонують хлор на умовах самовивозу.

Водночас ситуація на ринку змінюється постійно, Київводоканал знаходиться в процесі отримання пропозицій і буде співпрацювати з тією компанією, яка запропонує кращі умови поставок. Саме для цього організовано відкриті торги через систему ProZorro.

Як повідомлялося, Київводоканал також розглядає альтернативні методи знезараження води, які дозволять, серед іншого, диверсифікувати джерела постачання реагентів.