Планова профілактична промивка мереж

21.05.2018
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Святошинському районі.

У Святошинському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Перемоги, бул. Вернадського, вул. Вітрука, вул. Краснова, вул. Депутатській, вул. Улітіна, вул. Онискевича, вул. Кримського, вул. Степанченко, вул. Кржижанівського. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 23 на 24 травня, а саме з 24:00 до 02:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Депутатська».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.