Планова профілактична промивка мереж у Голосіївському та Оболонському районах

13.04.2020
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Голосіївському та Оболонському районах.

У Голосіївському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Бродівська, пров. Бродівський, вул. Любомирська, вул. Вітавська, вул. Риболовецька, вул. Залежна, пров. Залежний. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 14 на 15 квітня, а саме з 23.00 до 05.00. 

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Оболонський (від ст. м. «Мінська» до ст. м. «Героїв Дніпра»), просп. Героїв Сталінграду ( від № 26 до № 64, від № 33/35 до 65), вул. З. Гайдай,  вул. Тимошенка,  вул. Героїв Дніпра, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Прирічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 15 на 16 квітня, а саме з 23.00 до 05.00. 

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.