Планова профілактична промивка мереж

17.04.2018
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Деснянському та  Оболонському районах.

В Деснянському районі у зону робіт потраплять мережі від вул. Закревського 27/2 до вул. Данкевича; бульв. Бикова; бульв. Висоцького; просп. Маяковського парна сторона від вул. Сабурова до вул. Данкевича, вул. Данкевича, від просп. Маяковського до вул. Данкевича. Профілактична промивка тут буде проводитися в ніч з 18 на 19 квітня, а саме з 21:00 до 07:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №2 на насосній водопровідній станції «Троєщина».

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі  по вул. Малиновського; вул. Йорданська; вул. Архипенка; вул. Приозерна; вул. Героїв Сталінграда від 2 до 26 номера; вул Тимошенко від 2 до 18 номера; вул. Оболонська набережна. Профілактична промивка тут буде проводитися в ніч з 18 на 19 квітня, а саме з 23:00 до 04:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-ІІ».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.