Планова профілактична промивка мереж в Деснянському та Оболонському районах

05.12.2018
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Деснянському та Оболонському районах.

У Деснянському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Електротехнічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі житлового масиву Оболонь. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 6 на 7 грудня, а саме з 23.00 до 06:00. 

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.