Планова профілактична промивка мереж в Оболонському та Деснянському районах

30.09.2019
Поділитися:

Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському та Деснянському районах.

В Оболонському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Оболонський,  просп. Героїв Сталінграду (від № 26 до № 64),  вул. З. Гайдай, вул. Тимошенка,  вул. Героїв Дніпра, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Прирічна. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 02 на 03 жовтня, а саме з 23.00 до 04.00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-ІІ».

У Деснянському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Т. Драйзера, просп. В. Маяковського, вул. Сабурова, вул. Закревського. Профілактична промивка буде проводитися  в ніч з 02 на 03 жовтня, а саме з 23.00 до 07.00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуарів чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Троєщина».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.