Реконструкція насосної станції І підйому БСА відбувається відповідно до графіка

31.08.2021
Поділитися:

Насосна станція першого підйому Бортницької станції аерації - важливий об’єкт у системі відведення стоків м. Києва, її призначенням  є перекачування всіх каналізаційних стоків на очисні споруди Бортницької станції аерації. Оскільки насосну станцію було побудовано ще в 1964 році і вона потребувала оновлення,  з кінця 2018 року на об’єкті проводиться реконструкція.

Зазначаємо, що НСПП не включено до складу проєкту реконструкції БСА в частині зневоднення осадів, що реалізується за рахунок кредитних коштів японського агентства міжнародного співробітництва JICA. Реконструкція НСПП фінансується з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та міського бюджету.

Проєктом реконструкції передбачається будівництво насосної станції діаметром 27 м, глибиною 12  м та влаштування комплексу обвідних колекторів з камерами переключень. Наразі роботи вже виконано на 61 %. Завершення реконструкції очікується до кінця 2022 року.

Наразі на об’єкті активно ведуться будівельні роботи відповідно до графіка будівництва, їх фінансування забезпечено у повному обсязі до кінця поточного року.