Вітаємо!

07.03.2018
Поділитися:

На початку березня ми з нетерпінням чекаємо Свято Весни, яке  давно перестало бути офіціозною датою з минулого, а залишилося з нами як день, коли ми тим, хто приводить нас у життя, говоримо теплі слова, намагаємося подарувати частинку себе і відкритися у своїй любові до них.

На нашому підприємстві  представниці чарівної статі складають трішки більше третини всього колективу. Але сама цифра вражає – в нас працює дві тисячі сімсот жінок. Саме вони кожного дня роблять все, щоб у  киян була вода, щоб очищувалися стічні води, щоб все було вчасно пораховано, захищено, прибрано та зроблено. Трудяться, ні в чому не відстаючи від чоловіків незалежно від посад.

 Цікаво, що максимальна кількість – 880 жінок – працюють саме у департаменті експлуатації каналізаційного господарства, трошки менше – 824 у водопровідному департаменті, 422 – у Розрахунковому; у головному офісі аж 315, а у технічному тільки 160. У ДЕНі – 61, в капітальному будівництві 13, а дирекції реконструкції БСА – шість.    

Вітаємо усіх українських жінок: мам, дружин, бабусь, сестер, дочок, які роблять нашу країну красивішою й затишнішою. Нехай завжди в усіх домівках буде комфорт, тепло і спокій, а в країні панує мир, любов та кохання!