Завершено реконструкцію каналізаційного колектора у Голосіївському районі

18.08.2020
Поділитися:

Третина київських каналізаційних мереж перебувають у зношеному та аварійному стані. Щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій, Київводоканал проводить планові реконструкції найбільш зношених ділянок, і одним з джерел фінансування таких робіт є Інвестиційна програма підприємства.

Так, нещодавно завершились роботи з реконструкції ділянки каналізаційного колектора від вулиці Пирогівський шлях до проспекту Науки.

Колектор діаметром 600 мм приймає стоки мешканців Голосіївського району м. Києва. Щоб підвищити надійність його роботи та попередити можливість виникнення аварійних ситуацій, було реконструйовано 153 м трубопроводу методом санації. Цей метод передбачає затягування нової склопластикової труби діаметром 500 мм в стару трубу діаметром 600 мм, яка є стійкою до впливу корозії та більш надійною. Крім того, було реконструйовано 7 оглядових колодязів діаметром 1,5 м та глибиною 3,5 – 4 м. Колодязі влаштовувались зі збірних залізобетонних кілець з поліетиленовими вкладишами.

На період реконструкції колектора, стоки відводились по тимчасовій схемі за допомогою тимчасових каналізаційних насосних станцій та прокладених на поверхні землі трубопроводів. Завдяки даним заходам водопостачання та водовідведення мешканців під час робіт не припинялося.