Матеріали для ознайомлення

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційного колектора від Мостицького до Головного міського в м. Києві, І черга»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Будівництво водопровідної мережі Д = 1400 мм від вул. Маршала Гречка до Великої кільцевої дороги в Подільському, Шевченківському та Святошинському районах м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню проєктної документації по об’єкту «Реконструкція каналізаційного колектора Д = 2400 мм на вул. Лебедєва (Юрія Поправки) у Дніпровському районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Лівобережного колектора з об’їзною дорогою від камери № 6 до камери № 47 в Дарницькому районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція Лівобережного колектора з об’їзною дорогою від камери № 6 до камери № 47 в Дарницькому районі м. Києва»

Оголошено закупівлю виконання робіт по розробці проектної документації по об’єкту «Реконструкція дамби мулового поля №3 Бортницької станції аерації на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту  «Реконструкція напірних мулопроводів Бортницької станції аерації від камери МК2 по вул. Колекторна, 1 в Дарницькому районі м. Києва до камери МК20 на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області»

Оголошено закупівлю виконання будівельних робіт по об’єкту «Реконструкція каналізаційного колектора Д=1000-1200-2000-2200 мм на просп. Правди та вул. Попова на ділянці від вул. Маршала Гречка до вул. Сім’ї Кульженків у м. Києві»

Оголошено закупівлю виконання робіт по коригуванню  проектної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС "Нивки" в м. Києві

Оголошено закупівлю "Реконструкція дамби мулового поля №3 Бортницької станції аерації на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, Київської області"

Оголошено закупівлю "Реконструкція прохідного колектора водопроводу Д=1400 мм від станції метро «Дніпро» до вул. Кіровоградської в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС «Нивки» в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Будівництво каналізаційного колектора по вул. Стеценка з метою ліквідації КНС «Нивки» в м. Києві"

Оголошено закупівлю "Капітальний ремонт Головного міського каналізаційного колектора у м. Києві"

Протокол Інвестиційної Програми 2022_25 від 27.07.2021

Протокол внесення змін Інвестиційної Програми 2021_24 від 27.07.2021

Оголошено закупівлю "Реконструкція споруд першої черги БСА"

Протокол обговорення проєкту постанови НКРЕКП від 10.03.2021

Звіт про виконання Інвестиційної програми ПрАТ "АК "Київводоканал" на 2020 рік (тарифна складова) за 2020 рік

Звіт про виконання Інвестиційної програми ПрАТ "АК "Київводоканал" на 2019 рік (тарифна складова) за 2019-2020 роки

Звіт про виконання Інвестиційної програми ПрАТ "АК "Київводоканал" за 2019 рік

Протокол відкритого обговорення проєкту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про схвалення Інвестиційної програми Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал» на 2020 рік»

Протокол  обговорення ІП-2020

Звіт з реалізації проектів УКБ 2018

ДЗПВ - обговорення проекту Інвестиційної програми 2019

УКБ - І етап обговорення Інвестиційної програми 2019

Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»на 2018 рік та внесення зміни до додатка до постанови

Щодо змін у постанові НКРЕКП від 18.12.2018 № 1998 «Про внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «АК «Київводоканал»

Обговорення проекту постанови НКРЕКП про ІП 2018 зі змінами

Проект Інвестиційної програми 2018 (зміни)

Звіт про виконання Інвестиційної програми ПрАТ «АК «Київводоканал» за 2018 рік

Постанова №542 про схвалення Інвестиційної програми ПрАТ АК Київводоканал за 2018

Проект Інвестиційної програми ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2019 рік

Проект Інвестиційної програми ПрАТ «АК «Київводоканал» на 2018 рік (зі змінами)