VIII. Прогрес проектної реалізації Проекту реконструкції БСА

 

 1. У серпні 2017 року в повному обсязі завершені всі підготовчі роботи на об’єкті реконструкції (Пусковий комплекс 5), що є обов’язком Української сторони.
 2. Наприкінці березня 2018 року, Консультантом 1 завершено роботи по розробці Робочої Документації та підготовці Проекту Тендерної Документації по Проекту для проведення процедури міжнародних відкритих торгів на закупівлю робіт (вибору генеральної підрядної організації).
 3. 12 березня 2018 року ПрАТ «АК «Київводоканал» підписало відповідну угоду зі Спільною діяльністю (консорціумом японських компаній) NIPPON KOEI Co., Ltd., TEC INTERNATIONAL Co., Ltd., та NIHON SUIKO SEKKEI Co., Ltd. (Консультант 2) на термін 88 місяців.
 4. З 6-го червня 2018 року Консультантом 2 (сумісно з ПрАТ «АК «Київводоканал»), в рамках підписаного Контракту, розпочато роботи етапу Тендерного супроводу по Проекту, в частині перевірки Проекту Тендерної Документації на вибір генпідрядної організації.
 5. З метою виконання норм Закону України від 02.09.2015 року № 664-VII «Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації Проекту, в частині внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо звільнення від оподаткуванням податком на додану вартість операцій з постачання послуг японськими суб’єктами на митній території України ПрАТ «АК «Київводоканал» з червня місяця 2018 року розпочато підготовку вихідних даних (класифікація товарів за УКТЗЕД) для забезпечення прийняття та опублікування постанови Кабінету Міністрів України «Про  затвердження порядку звільнення від оподаткування податку на додану вартість операцій з постачання послуг на митній території України, які виконуються за угодами в рамках реалізації Проекту».
 6. В вересні місяці 2018 року завершено проходження експертизи відкоригованої проектної документації стадії «П», за результатами якої отримано позитивний експертний висновок ДП «Укрдержбудекспертиза».
 7. 25 вересня 2018 року та 27 листопада 2018 року за результатами сумісної роботи Консультанта 2 та ПрАТ «АК «Київводоканал» Частина 1, Частина 3 та Частина 2 (відповідно) Проекту Тендерної Документації на закупівлю робіт по Проекту були направлені на погодження до JICA.
 8. 26 лютого 2019 року отримано офіційне погодження Проекту Тендерної документації від JICA.
 9. 15 березня 2019 розпочато процедуру відкритих торгів на визначення генпідрядника за правилами JICA.
 10. 26 квітня 2019 на території ПрАТ «АК «Київводоканал»  проведено предтендерну зустріч з зацікавленими учасниками, що виявили бажання прийняти участь у торгах.
 11. 28 серпня 2019 року отримано тендерну пропозицію від групи японських компаній до участі у торгах.
 12. 04 вересня 2019 року відбулося відкриття технічних пропозицій учасника та розпочато їх оцінку.
 13. За результатами проведеної японським консультантом та ПрАТ «АК «Київводоканал» технічної оцінки отриманої пропозиції, претендент визнаний таким, що не відповідає критеріям оцінки. 17 жовтня 2019 року  відповідний звіт був направлений на розгляд та погодження до Японського агентства міжнародного співробітництва.  04 грудня 2019 року ПрАТ «АК «Київводоканал» отримав кінцеве погодження Звіту з оцінки технічної частини тендерної пропозиції від Японського агентства міжнародного співробітництва. Загалом пропозиція претендента була відхилена.
 14. На виконання вимог Керівництва по Закупівлям японских кредитів ОДР, 5 грудня 2019 року претендент був офіційно (письмово)  проінформований про результати проведеної оцінки. 12 грудня 2019 року, на відповідний запит претендента, була проведена спільна зустріч за участю ПрАТ «АК Київводоканал», Консультанта 2 та уповноважених представників претендента з приводу надання детальних роз’яснень результатів технічної оцінки. В результаті відхилення пропозиції, фінансова частина останньої була повернена учаснику нерозкритою.
 15. Враховуючи положення оновленого графіку реалізації Проекту реконструкції Бортницької станції аерації, ПрАТ "АК "Київводоканал" планує оголосити повторну процедуру закупівлі робіт по Проекту на початку 2020 року.
 16. 17 січня 2020 року за результатами сумісної роботи Консультанта 2 та ПрАТ «АК «Київводоканал» Проєкт Тендерної Документації на закупівлю робіт по Проєкту були направлені на погодження до JICA.

 

Наша історія.