Новини

26 травня 2017

Святкуємо День Києва разом!

Сьогодні, 26 травня, у Хрещатому парку біля Водно-інформаційного центру («Музею води») панує розважально-пізнавальній атмосфера – мешканці та гості столиці дізнаються про житлово-комунальне господарство столиці та весело проводять час.

25 травня 2017

АНОНС: 26 травня разом з представниками органів влади та громадськості обговорюватимемо нагальні проблеми містобудівної діяльності

26 травня 2017 року о 13:00 за ініціативою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування та ЖКГ відбудеться конференція «Розвиток територій. Нагальні проблеми містобудівної документації»

24 травня 2017

Нова білінгова система дозволяє виявити недоліки та впорядкувати взаєморозрахунки з мешканцями

Із січня цього року Київводоканал почав працювати у новому програмному забезпеченні для обліку наданих послуг, здійснення нарахувань та друку платіжних документів. Ця система більш сучасна та покликана вдосконалити взаємовідносини зі споживачами.

24 травня 2017

До уваги споживачів! З технічних причин змінено графік роботи відділень Ощадбанку на найближчі дні

Звертаємо увагу мешканців, що за інформацією Ощадбанку, у п’ятницю, 26 травня, відділення обслуговуватимуть відвідувачів до 13:00, а у суботу та неділю – 27-28 травня – не працюватимуть взагалі.

24 травня 2017

Енергоживлення та роботу водопровідно-каналізаційних об’єктів відновлено

На усі водопровідні та каналізаційні станції, що були знеструмлені через аварію на мережах Київенерго, відновлено подачу напруги.

24 травня 2017

25 травня відбудеться чергове засідання Технічної ради Київводоканалу

25 травня о 15:00 у актовому залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1-а, 2 поверх) проходитиме чергове засідання Технічної ради Товариства.

23 травня 2017

Київводоканал здійснює планову профілактичну промивку мереж у Святошинському районі

Згідно з щорічним графіком в ніч з 23 на 24 травня, а саме з 23:00 до 05:00, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Святошинському районі. Зокрема, у зону робіт потраплять мережі по пр-ту Перемоги, б-ру Академіка Вернадського, вул. Депутатській, Г. Онискевича, М. Краснова, Академіка Кримського, В. Степанченка.

Через порушення вимог екологічної безпеки Київводоканал відключив від послуги один з офісних центрів у Дарницькому районі
23 травня 2017

Через порушення вимог екологічної безпеки Київводоканал відключив від послуги один з офісних центрів у Дарницькому районі

23 травня фахівці Київводоканалу обмежили водопостачання будівлі по вул. О. Кошиця, 1/38 у Дарницькому районі. Цей п’ятиповерховий комплекс з офісами, автомийкою та кафе-піцерією грубо та систематично порушує законодавчі вимоги користування міською каналізацією, чим створює загрозу непередбачуваних екологічних та техногенних наслідків як у межах свого розташування – для всього району, так і для міста у цілому.

Київводоканал відключив від каналізації чергового боржника
23 травня 2017

Київводоканал відключив від каналізації чергового боржника

Київводоканал вкотре звертає увагу, ухилення від оплати послуг та «мовчазне» накопичення боргів – не вихід із ситуації. У такому випадку підприємство змушене реагувати, адже недоотримання коштів ставить під загрозу зриву життєнеобхідні для міста процеси водопідготовки та водовідведення.

22 травня 2017

АНОНС: 23 травня через порушення вимог екологічної безпеки Київводоканал відключить від послуг один зі столичних офісних центрів

23 травня о 10:00 год. запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заходах з обмеження водопостачання офісному центру у Дарницькому районі, що проводитиметься Управлінням екологічного нагляду разом з іншими службами Київводоканалу.