15 січня 2016

Київводоканал готує автоцистерни для роздачі киянам свяченої води на Водохреща

Свято Водохреща є особливим для Київводоканалу, оскільки підприємство понад 140 років забезпечує мешканців столиці централізованим водопостачанням. У ніч з 18 на 19 січня вода набуває цілющих властивостей і допомагає духовному очищенню та оновленню людини.

Тож фахівці ПАТ «АК «Київводоканал» активно готуються і допомагають різним релігійним конфесіям з організацією роздачі освяченої води за допомогою автоцистерн.

Відтак 19 січня загальноміські заходи з нагоди Водохреща вже традиційно відбудуться у парку культури та відпочинку «Гідропарк» поблизу каплиці Господнього Хрещення та на Оболонській набережній. Зокрема, на Оболонській набережні освячення води розпочнеться о 12:00, у Гідропарку – о 14:00. Тож кияни зможуть запастися свяченою водою з автоцистерн Київводоканалу, яку безпосередньо на місці освятять представники релігійних громад.

Крім того, автоцистерни Київводоканалу зі свяченою водою протягом 19 січня будуть розташовані у різних куточках столиці поблизу структурних підрозділів підприємства. Зокрема, орієнтовний графік автоцистерн на 19 січня (про можливі коригування повідомлятимемо додатково):

–               з 8:00 до 9:00 - вул. Колекторна, 1,

–               з 8:00 до 9:00 - вул. Дніпроводська, 1а,

–               з 9:30 до 10:30 - вул. Богатирська, 3-В,

–               з 11:00 до 12:30 – вул. Електротехнічна, 16,

–               з 14:00 до 15:30 - вул. Алішера Навої, 1,

–               з 16:00 до 17:00 - вул. Академіка Писаржевського, 8,

–               з 10:00 до 11:00 і з 16:00 до 17:00 - вул. Лейпцизька, 1-А.

Також Київводоканал виступив офіційним партнером Фестивалю моржів «МоржиFest» разом з його організаторами - екстрим-парком «X-PARK», Департаментом культури КМДА та Клубом зимового плавання «Полярні ведмеді». Захід відбудеться на території парку культури і відпочинку Дружби народів у Деснянському районі. Освячення води тут заплановане о 13:00, тож автоцистерна зі свяченою водою перебуватиме у парку орієнтовно до 15:00.

Якщо ви зважились на купання в ополонці, рекомендуємо дотримуватися наступних правил безпеки:

  1. Перш ніж зайти у воду - розігрійте м’язи фізичними вправами.
  2. Не вживайте алкоголь та не паліть перед зануренням.
  3. Три рази глибоко вдихніть і рішуче заходьте у воду.
  4. Енергійно рухайтеся безпосередньо у воді.
  5. Перебувати у крижаній воді бажано не більше кількох секунд.
  6. Після занурення розітріть тіло рушником, швидко одягніться та поспішіть у тепле приміщення.

Однак під час занурення на Водохреща найбільш важливим є емоційний стан. Позитивні емоції створюють бар’єр в організмі від негативних реакцій та протидіють фізичному впливу крижаної води.