05 березня 2016

Аварійні бригади Київводоканалу здійснюють локалізацію аварії на каналізаційному колекторі на вул. П.Дегтяренка

Аварійні бригади ПАТ «АК «Київводоканал» здійснюють локалізацію аварійної ситуації, яка трапилася на каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм на вул. Петра Дегтяренка у Оболонському районі сьогодні, 5 березня.

Повідомлення про пошкодження колектора з утворенням просідання ґрунту і дорожнього покриття діаметром до 4-х метрів надійшло в Аварійну службу близько 14:10. Ймовірно, просідання утворилося під вагою автомобіля-бетоновоза, для вивільнення якого був застосований автокран.

Внаслідок пошкодження відбувся вилив стоків на поверхню з подальшим їхнім відведенням через зливову каналізацію. Наразі організовано переключення відведення стоків із Вишгорода через дублюючий колектор. Таким чином, зменшено навантаження на аварійну ділянку. Одночасно виконується організація перекачування решти стічних вод, аби уникнути обмеження водопостачання споживачів. Після цього аварійні бригади Київводоканалу приступлять безпосередньо до її ліквідації.

Самопливний каналізаційний колектор на вул. Дегтяренка був збудований ще у 1977 році і забезпечує каналізування м. Вишгород, селищ ДВС, Редьки. Аварійний стан колектора вже неодноразово спричиняв аварійні ситуації у минулі роки і окремі його ділянки були сановані.