06 січня 2017

Кроки назустріч клієнтам: підсумки 2016

2016 рік видався досить інтенсивним та наповненим подіями. Ми активно працювали над покращенням рівня обслуговування, створювали умови та впроваджували нові сервіси для киян.

Зокрема, торік відкрили два нові сучасні Центри обслуговування споживачів (ЦОС): на Печерську для юросіб та на Оболоні для мешканців багатоквартирних будинків. А ще організували пункт у Солом’янському районі, оптимізували роботу ЦОС на Троєщині.

Для зручності клієнтів розширили мережу точок прийому за рахунок співпраці з Центром комунального сервісу (ЦКС) та керуючими компаніями Печерського і Солом’янського районів, де відсутні точки прийому ЦКС.

Організували виїзне обслуговування «у дворі»: у вихідні дні у різних районах міста мобільні групи Київводоканалу консультували, приймали документи та повертали договори.

Саму процедуру укладення договорів прискорили, а для власників приватних будинків ще й спростили.

Налагодили низку способів передачі показів лічильників: через інтернет, за телефоном, особисто у точках прийому ЦКС.

Оптимізували роботу із заявками на опломбування квартирних приладів обліку.

Автоматизували процеси по повірці, а отже сьогодні клієнти онлайн реєструють звернення, контролюють їх виконання та отримують кінцеві документи.

Крім того, запровадили низку додаткових сервісів, серед яких, здійснення дистанційного перерахунку через сайт та ін.

Звісно, багато роботи попереду. Серед пріоритетів на цей рік – запуск зручної для клієнтів білінгової системи, яка б дозволила більшість питань з розрахунками вирішувати онлайн в особистому кабінеті, а також подальше впровадження різних IT-сервісів для дистанційного обслуговування.