11 січня 2017

Оновлений центр Київводоканалу в Солом’янському районі чекає на відвідувачів

Отримати широкий спектр послуг у сфері водопостачання та водовідведення клієнти Київводоканалу можуть по пр-ту В. Лобановського, 39-А у Солом’янському районі. Це зручно у першу чергу для місцевих мешканців, адже у районі відсутні точки Центру комунального сервісу.

Саме тому для підвищення рівня обслуговування, ми переобладнали власний центр та налагодили його роботу.

Сьогодні за цією адресою кияни можуть одразу на місці зробити перерахунок, а також проконсультуватись, залишити звернення, вирішити питання з укладенням договору, повіркою та опломбуванням лічильників.

Дізнатися про актуальний графік роботи цієї та інших точок прийому можна на нашому сайті vodokanal.kiev.ua: кнопка «Для дому»/«Центри з укладення договорів».

Зокрема на цьому тижні центр на пр-ті В. Лобановського працює з вівторка по п’ятницю з 8:00 до 17:00.

Крім того, у Солом’янському районі діють центри з укладення прямих договорів за адресами: вул. Єреванська, 3-А, вул. Волинська, 4-А, вул. Солом'янська, 33, б-р Вацлава Гавела, 23-А, вул. М. Донця, 15-А, вул. Виборзька, 42, вул. Кудряшова, 7. Тут консультують та приймають документи для оформлення договірних відносин.

Також нагадуємо, що напередодні новорічних свят у Оболонському районі по пр-ту Героїв Сталінграду, 14ж (на деяких картах – пр-т Героїв Сталінграду, 12а) для мешканців багатоквартирних будинків запрацював новий сучасний центр обслуговування, який відкритий для відвідувачів з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю до 16:00.