16 березня 2017

Аварійна бригада працює на місці витоку води на вул. Борщагівській, рух транспорту не обмежено

Сьогодні о 11:25 до Головної диспетчерської Київводоканалу надійшла заявка про витік води по вулиці Борщагівська, 14 у Шевченківському районі.

Бригада Київводоканалу працює на місці, витік локалізовано. Ведуться підготовчі роботи для здійснення розкопки на тротуарі та ліквідації аварійної ситуації. За попереднім аналізом пошкодження трубопроводу діаметром 500 мм сталося трохи далі від місця вчорашньої аварії, в районі між будинками 14, 16.

Рух транспорту по вулиці не обмежено. Біля Повітрофлотського мосту на проїжджій частині залишилась незначна кількість води, що поступово сходить у зливовову каналізацію. Тут рух авто сповільнений, затор. 

Для виконання робіт від водопостачання відключений абонент за адресою вул. Уманська, 8 (ранжирний парк Південно-Західної залізниці).

Нагадаємо, 15 березня о 2:37 ночі Головна диспетчерська отримала заявку про витік води по вулиці Борщагівська, 14 у Шевченківському районі.

Близько 3:00 аварійна бригада вже була на місці і приступила до ліквідації пошкодження на водопроводі. Витік призвів до розмиття грунту та потрапляння значного обсягу піску на проїжджу частину, однак дорожні служби спільно з нашими бригадами оперативно розчистили територію. Аварію ліквідували.