17 березня 2017

Працівники Київводоканалу отримали нагороди до Дня комунальника

Їх часто сварять та рідко хвалять, але без них життєдіяльність міста просто б зупинилась. Вони – озеленювачі, освітлювачі, прибиральники, слюсари або ж просто комунальники. Лише у столиці в сфері ЖКГ працює 30 тисяч людей. З них понад шість тисяч – працівники Київводоканалу і цієї неділі вони відзначають професійне свято.

Керівництво підприємства вирішило не зволікати і вже сьогодні з нагоди Дня комунальника підняти настрій своїм співробітникам. Для них організували спеціальну фотогалерею, де представили близько ста світлин учасників фотоконкурсу «Моє робоче місце». Ці роботи, які показують як ліквідовують аварії, проводять хімічний аналізу води, укладають договори, працюють у каналізаційному колекторі тощо, зроблені різними структурними підрозділами Київводоканалу. Усі фотографії будуть розміщені на сайті та сторінці у соцмережі «Фейсбук». А найкращі увійдуть у святкову фотовиставку та фотоальбом, присвячені 145-річчю Київводоканалу.

Під час урочистої частини найкращим працівникам заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Сергій Мрига вручив 15 подяк. А з рук гендиректора Дмитра Новицького 85 наших працівників отримали подяки та почесні грамоти.

«Дякую усім водоканальцям за нелегку роботу, завдяки якій багатомільйонне місто може отримувати цілодобово воду та відводити стоки. З боку керівництва хочу запевнити, що ми робимо усе можливе, щоб покращити умови праці наших робітників та забезпечити належний рівень сервісу для киян», – зазначив під час привітання Дмитро Новицький.

Інших працівників відзначив керівник профспілкової організації підприємства Валерій Азманов. Для них влаштували цілий конкурс. Визначили переможців у таких номінаціях: «Найкраща насосна станція», «Найкраща бригада» та «Найкращий цех». А ще 20 співробітників отримали диплом «Найкращий за професією». Крім того, привітати наших співробітників приїхав директор Водно-інформаційного центру, один із керівників Київводоканалу у минулому, Олександр Попов.

Не забули про комунальників і в КМДА. Напередодні 16 березня з нагоди свята організували урочистості у Палаці культури та мистецтв КПІ. Сюди запросили майже півтори тисячі людей. На вході їх особисто зустрічав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. І не просто зустрічав, а й робив селфі з усіма охочими. Серед присутніх знайшлися й ті, яким отримали не тільки фото з чиновником, а й ордери на службове житло. Відповідні сертифікати заступник голови КМДА Петро Пантелеєв вручив 40 працівникам житлово-комунальної сфери.

«Пріоритетним завданням органів влади всіх рівнів є створення комфортних умов для життя людей у нашому місті. Це вимагає системного розвитку житлово-комунального господарства та сфери послуг. Віримо, що спільними зусиллями влади та територіальних громад нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг. Ця робота не проста, особливо зараз, коли радикально змінюється законодавство, коли економічна ситуація у країні напружена. Однак за останні роки у нас є тенденція розвитку, ми побороли усі ці негаразди із заборгованістю заробітної плати, закупили спецодяг, знаходимо можливість забезпечувати людей службовим житлом», – сказав під час вручення ордерів заступник голови КМДА.

Також з нагоди професійного свята Петро Пантелеєв вручив відзнаки Київського міського голови, Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та Прем'єр-міністра України. Останньою нагородили нашого працівника, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт 6-го розряду Миколу Оніщенка. Ще двоє наших людей – слюсар КВП 4 розряду Віктор Федоренко та електромонтер 6-го розряду Тарас Шпиця удостоїлися подяки столичного мера.

Не можемо не відзначити ще двох наших співробітників: начальницю цеху очисних водопровідних станцій Управління експлуатації Деснянської водопровідної станції Департаменту експлуатації водопровідного господарства Олена Колбанцеву та дігера, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт Костянтина Гуру. Вони пішли додому без матеріальних заохочень, але отримали найцінніше - любов глядачів. Адже стали головними героями фільму КМДА про роботу комунальних служб. Прем'єра стрічки відбулася в концертному залі КПІ, так би мовити, «для своїх», але незабаром усі охочі зможуть подивитися кіно на нашому сайті, а також на сторінці у Фейсбуці та Ютюбі.

Списки нагороджених:

Подяка:

Грамота: