19 квітня 2017

Водопровід по вул. Борщагівська буде реконструйовано у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва

Мережа по вул. Борщагівській від пров. Ковальського до Повітрофлотського мосту, де лише з початку року сталося три аварійних ситуації, повністю амортизована та потребує заміни. Цей водопровід був споруджений ще в 60-х роках минулого століття та на сьогодні є зношеним, а отже існують ризики повторення проривів та витоків води.

За результатами останньої аварії, яка відбулась 16 квітня, біля будинку № 16, бригади Київводоканалу замінили 6 м труби та відновили водопостачання прилеглим спорудам. Однак такі «точкові» аварійно-відновлювальні роботи – це лише короткострокове вирішення питання. Потрібна комплексна реконструкція магістралі, яку заплановано провести вже у поточному році.

На ці цілі Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва передбачено виділити із спеціального фонду місцевого бюджету понад 43 млн грн.

Розпочати будівельні роботи заплановано вже наприкінці травня та завершити реконструкцію за пів року. 

Нагадаємо, з початку року по вул. Борщагівській трапилось три аварійні ситуації – усі в районі будинків №№ 14 та 16.

Остання скарга на витік води на Борщагівській, 16 надійшла до диспетчерської Київводоканалу 16 квітня о 10:30 ранку. Аварійні бригади локалізували аварію та ліквідували пошкодження.

18 квітня о 8:30 ранку водопостачання відновили усім відключеним на час виконання робіт будівлям – Борщагівська 2Б (Макдональдс), 97А (гаражі), 119, 120, 122 (корпуси Київського політехнічного інституту) та Уманська 8 (приміщення Південно-західної залізниці).