16 липня 2017

Бухгалтери Київводоканалу вітають колег з професійним святом!

Жодна організація не може обійтися без бухгалтерії. Київводоканал не є винятком. Сучасний бухгалтер займається не тільки рахунками, але й плануванням, прийняттям управлінських рішень, здійснює контроль, оцінку, аналіз діяльності та аудит.

У випадку з нашим підприємством потрібно знати скільки матеріалів, реагентів ще є, а скільки необхідно закупити, які кошти в наявності. Бухгалтерія узагальнює та переводить у цифрове вираження всю інформацію про діяльність семитисячного колективу: хто куди поїхав, скільки для цього потрібно було витратити бензину, яка амортизація і т.д. Крім того, розрахунки з іншими підприємствами – також надзвичайно важлива складова. Абсолютно усі цифри базуються на даних бухгалтерського обліку.

До того ж, ця робота вимагає від співробітників неабиякої зосередженості та відповідальності. Адже діяльність бухгалтерів Київводоканалу завжди під пильною увагою усіх контролюючих органів, у будь-який момент до нас можуть приїхати з перевіркою. Тож, наші співробітники повинні відмінно знати десятки законів і нормативних актів, мати неабиякі інтелектуальні здібності, а постійне спілкування з різними державними органами і нескінченні перевірки потребують від них врівноваженості, стресостійкості і, звичайно, чудових комунікативних навичок.

З огляду на це, наші бухгалтери бажають своїм колегам наснаги, витримки, міцного здоров’я, задоволення від роботи, добробуту, щоб дебет завжди сходився з кредитом та найголовніше - мирного неба над головою. Ці та інші  теплі слова бухгалтерів Київводоканалу з нагоди свята заздалегідь записав на камеру наш журналіст Віталій Маргалик. Що з цього вийшло – дивіться у спеціальному відеоролику.

Довідково:

Загалом у Київводоканалі працює 75 бухгалтерів різних категорій. Найбільше їх – 23 – у Розрахунковому департаменті. На другому місці - відділ бухгалтерії Департаменту експлуатації каналізаційного господарства (ДЕКГ). Тут працює 13 співробітників . До того ж, жіночому колективу цього структурного підрозділу пощастило найбільше – саме там працюють одразу аж двоє бухгалтерів-чоловіків. Вони – єдині представники мужньої статі серед жіночого бухгалтерського царства Київводоканалу.  До цього цартсва належать і 12 співробітниць головного Департаменту бухгалтерського обліку та звітності.  По 11 чоловік  працює у Технічному департаменті та у Департаменті експлуатації водопровідного господарства (ДЕВГ). Також четверо  бухгалтерів відповідають за фінанси в Департаменті екологічного нагляду, а в управлінні капітального будівництва та у дирекції з реконструкції Бортницької станції аерації всю роботу виконує один бухгалтер.