12 жовтня 2017

Робимо крок назустріч бізнесу: спрощуємо процедури отримання паспорту водного господарства та умов на скид

Для зручності абонентів Департамент екологічного нагляду вирішив оптимізувати процедури погодження та оформлення документів для підприємств, установ та організацій. Відтепер отримати паспорт водного господарства та умови на скид стічних вод  можна не лише на Електротехнічній, 16, а й у сучасному центрі обслуговування юридичних осіб на Лейпцизькій, 1а.

З минулого тижня щовівторка та щочетверга  з 8 до 17:00 тут працює представник Департаменту екологічного нагляду, який консультує та надає необхідні довідки (відео)

Звертаємо увагу, що деякі організації-посередники пропонують абонентам  аналогічний сервіс за додаткову плату, і  наголошуємо:  послуги наших фахівців у центрі обcлуговування юридичних осіб є абсолютно безкоштовними.  Аби переконатись у цьому радимо  вирішувати усі питання безпосередньо на місці за адресою: Лейпцизька ,1а.

Також сподіваємося, що новий формат роботи  дозволить заощадити час абонентів, спростити бюрократичні процедури  та мінімізувати вплив людського фактору та  втілити  європейські  стандарти обслуговування за принципом «єдиного вікна». Адже відтепер  абоненти зможуть централізовано в одному місці не лише оформлювати паспорт водного господарства та умови на скид стічних вод, а й подавати документи на укладання договорів та отримувати їх у цьому ж приміщенні. 

Нагадаємо, паспорт водного господарства видається усім підприємствам на увесь строк їх діяльності і поновлюється у разі зміни назви установи або обсягів споживання води.  Умови на скид  потрібно оформлювати раз на рік. І це не право, а обов’язок усіх юридичних осіб Києва .

З переліком документів, необхідних для оформлення умов на скид та паспорту водного контролю можна ознайомитись за посиланням: https://vodokanal.kiev.ua/ua/page-perelik-neobkhidnikh-dokymentiv

Загалом, серед послуг Центру, якими можуть скористатися юридичні особи:

- прийом та попередній розгляд вхідної кореспонденції;

-  операційне обслуговування (видача первинної документації, проведення звірки розрахунків, отримання платіжних документів);

- питання екологічного нагляду (консультації та договори);

- координація діяльності ОСББ, ЖБК;

- консультації з питань якості послуг, отримання лімітів, технічної політики;

- договірна робота.

Графік роботи Центру: з 8 до 17:00 (пн-чт) та з 8 до 16:00 (пт). Контактний номер телефону: +38 (044) 200-7343.

Довідково:

Департамент екологічного нагляду (ДЕН) – відокремлений структурний підрозділ ПрАТ «АК « Київводоканал», створений у 2002 році, основною функцією якого є контроль за дотриманням «Правил приймання стічних вод абонентів у систему каналізації м. Києва» з боку підприємств та організацій міста. Це основний документ, затверджений розпорядженням КМДА № 1879 від 12.10.2011 р., яким керується в роботі ДЕН.

Загалом Правила спрямовані на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення рівня безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств, крім установ житлового сектору та закладів соціально-культурного призначення.

Сьогодні робота ДЕН має важливе значення для нормального функціонування системи каналізації міста та споруд очистки стічних вод, які є найбільшими та найголовнішими природоохоронними об’єктами міста.

Наразі на обліку в Департаменті перебуває більше 4,5 тисяч підприємств. Робота з розширення абонентської бази триває.

Робимо крок назустріч бізнесу: спрощуємо процедури отримання паспорту водного господарства та умов на скид