Оголошення

20 червня 2017

З 20 по 29 червня Київводоканал разом з Київенерго перевірить 20 будинків з великими втратами води, щоб з’ясувати причини цих втрат

З метою встановлення причин понаднормового споживання води у багатоповерхових будинках та зменшення втрат інспектори Київводоканалу організовують рейди для виявлення орендарів без договорів, роз‘яснюють їм законодавство, попереджують про відповідальність, а також перевіряють стан приладів обліку та впорядковують абонентську базу.

19 червня 2017

22 червня відбудеться чергове засідання Технічної ради Київводоканалу

22 червня о 15:00 у актовому залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1-а, 2 поверх) проходитиме чергове засідання Технічної ради Товариства.

12 травня 2017

Про зміну типу товариства

28.04.2017  Загальними зборами акціонерів ПАТ «АК «Київводоканал»  прийнято рішення  змінити тип Товариства з публічного на приватне та, відповідно, змінити найменування підприємства на Приватне акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал».

12 травня 2017

Інформація про встановлення тарифів з 11.05.2017

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

28 квітня 2017

Тимчасово припинено прийом споживачів на Електротехнічній, 16

З 29 квітня по 9 травня прийом абонентів в центрі обслуговування споживачів за адресою: Електротехнічна 16 тимчасово припинено.

17 лютого 2017

Проект Інвестиційної програми ПАТ "АК "Київводоканал" на 2017 рік

Оприлюднюємо проект Інвестиційної програми ПАТ "АК "Київводоканал" на 2017 рік. Пропозиції приймаються протягом 14-ти календарних днів з моменту опублікування документу на адресу електронної пошти: press@vodokanal.kiev.ua. Уточнення за телефонами: (044) 200-7338, 280-0425.

10 жовтня 2016

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»!

ПАТ «АК «Київводоканал» інформує споживачів про намір здійснити підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення у зв‘язку зі зміною нормативно-правової бази, зростанням вартості електроенергії, підвищенням рівня мінімальної заробітної плати та інших складових тарифів.

28 вересня 2016

Запрошуємо на роботу HR-менеджера!

Вимоги:

- вік від 30 років;

- повна вища освіта в галузі управління персоналом;

- досвід роботи на посадах HR-менеджера – від 3-х років;

- лідерські здібності; креативність, дисциплінованість, стресостійкість, відповідальність, комунікабельність, гнучкість, високий рівень самоорганізації, активна життєва позиція. 

22 вересня 2016

ОГОЛОШУЄМО ПОЧАТОК МІЖНАРОДНОЇ ТЕНДЕРНОЇ ПРОЦЕДУРИ НА ВІДБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПІДВИЩУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ З УСТАНОВКОЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ З ЧАСТОТНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ

Запрошуємо взяти участь у торгах та представити свої пропозиції по контракту № KYV-ICB-02 для проекту «Модернізація підвищувальних станцій з установкою енергоефективного насосного обладнання з частотним регулюванням».

07 вересня 2016

Оголошуємо початок міжнародної тендерної процедури на відбір пропозицій для реконструкції насосних станцій І-го підйому Дніпровської водопровідної станції

Запрошуємо взяти участь у торгах та представити свої пропозиції для Контракту № KYV-ICB-01-L1.  "Реконструкція насосних станцій І-го підйому Дніпровської водопровідної станції з впровадженням енергозберігаючого обладанання та частотного регулювання з водозабірними спорудами"