Розрахунковий департамент

КОНТАКТИ

Поштова адреса: вул. Електротехнічна, буд.16, м. Київ, 02222

Приймальня директора департаменту:

т. (044) 515 13 16

ф./т. (044) 548 12 33

КЕРІВНИЦТВО

Люлін Валерій Олександрович — директор Розрахункового департаменту.

Терещенко Юрій Євгенович  заступник директора з реалізації послуг юридичним особам.

Дзюба Наталія Павлівна — заступник директора з реалізації послуг населенню. 

Кущ Олександр Васильович  головний інженер департаменту.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

- Управління по роботі з абонентами

- Управління з контролю за водопостачанням та водовідведенням

- Сервісний центр з ремонту та обслуговування лічильників води

Управління по роботі з мешканцями багатоповерхових будинків

Відділ по контролю за погашенням заборгованості та відключенню неплатників

ФУНКЦІЇ:

Розрахунковий департамент — один з основних структурних підрозділів Київводоканалу. Головна мета діяльності – оформлення договірних відносин зі споживачами послуг водопостачання та водовідведення, проведення нарахувань та збір коштів, удосконалення процесу обліку.

На сьогодні у ПАТ «АК «Київводоканал» договірними відносинами на надання послуг з водопостачання та водовідведення охоплено близько 11 тисяч юридичних осіб. Крім того, з 1 липня 2014 року, тобто з моменту набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII, підприємство здійснює укладення прямих договорів з фізичними особами - мешканцями квартир у багатоповерхових будинках. 

У приватному жилому секторі оформлені відносини з понад 21 тис. власників приватних житлових будинків. Серед близько 7 тис. укладених договорів.

Об’єм питної води, яку використовують споживачі, обліковується приладами обліку. У юридичних осіб міста встановлено 35 тис. лічильників. У 5,8 тис. абонентів приватного жилого сектору також встановлені лічильники води.

Крім того, Розрахунковий департамент:

- контролює дотримання споживачами чинних Правил користування;

- контролює правильність використання тарифів;

- лімітує водопостачання;

- ремонтує та повіряє лічильники води.

У Розрахунковому департаменті працює нова автоматизована лінія повірки лічильників, де за допомогою спеціальної комп’ютерної програми достеменно визначається відповідність лічильників встановленим державним стандартам вимірювання води.

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР ВОДОЛІЧИЛЬНИКІВ

Виставковий центр водолічильників, розміщений у Розрахунковому департаменті ПрАТ “АК “Київводоканал”, було відкрито у 2012 році з нагоди 140-річчя Товариства.

Експозиція розповідає історію розвитку обліку води у світі та, зокрема, у Києві та нараховує більше 100 різних приладів обліку води, найстарішому з яких — більше 120 років.

Відвідувачі можуть побачити перші побутові лічильники, які вимірювали спожиту воду в Києві наприкінці ХІХ століття не літрами, а відрами. Лічильники, подібні сучасним експонатам, широко застосовуються в водопровідному господарстві досі.

У виставковому центрі представлені всі існуючі системи та конфігурації приладів обліку: мокроходи, турбінні та дискові, крильчасті лічильники, а також багато інших експонатів.

Виставка водомірних лічильників також слугує навчальним класом, де проводяться заняття і тренування для майбутніх та вже працюючих фахівців Розрахункового департаменту Київводоканалу.

Віртуальна екскурсія виставковим центром водолічильників

Записатись на екскурсію