Управління транспорту

КОНТАКТИ

Поштова адреса: вул. Академіка Писаржевського, буд. 8, м. Київ 01042

Начальник управління:

т. (044) 524-93-66

Заступник начальника управління:

т. (044) 525-95-03

Оперативна диспетчерська:

т. (044) 524-91-60

КЕРІВНИЦТВО

Воронов Олександр Юрійович - начальник управління транспорту.

Чухрай Віталій Володимирович - заступник начальника управління транспорту

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

До складу управління транспорту технічного департаменту входить п’ять відділів та п’ять автоколон, які територіально розташовані в різних районах м. Києва, а саме:

- відділ експлуатації (ВЕ).

- технічний відділ (ТВ).

- служба безпеки дорожнього руху (СБДР).

- оперативна диспетчерська (ОД).

- авторемонтна майстерня (АРМ).

-  Автоколона №1.

- Автоколона №2.

- Автоколона №3.

- Автоколона №5.

- Автоколона №6.

ФУНКЦІЇ

Згідно зі штатним розписом в управлінні транспорту нараховується 72 ІТР та 798 працівників робітничої спеціальності.

Основними робітничими спеціальностями є:

- Водій – 614 чол.(70%)

- Машиніст екскаватора 48 чол. (6%)

- Тракторист 23 чол. (3%)

- Слюсар з ремонту автомобілів 21 чол. (2%)

Управління транспорту технічного департаменту призначено для забезпечення транспортом структурні підрозділи ПАТ «АК «Київводоканал» при виконанні аварійно-відновлювальних робіт на водопровідних та каналізаційних мережах міста та вирішення інших виробничих завдань.

На балансі управління транспорту знаходиться 449 транспортних засобів та механізмів, які забезпечують всі структурні підрозділи ПАТ «АК «Київводоканал» необхідним автотранспортом.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт на водопровідних та каналізаційних мережах експлуатаційними районами ДЕВГ та ДЕКГ загалом використовується 138 ремонтно–, аварійно– та оперативно-відновлювальних машин, які обладнані електрозварками, електростанціями, компресорами, гідравлічним обладнанням, відкачками.

Крім того, для виконання повного комплексу робіт з обслуговування каналізаційних та водопровідних мереж Товариством використовуються дев’ять муловсмоктувачів, чотири водоцистерни, чотири автопідйомника, три електро-лабораторії, 15 гідромашин, 31 самоскид, 10 автокранів, 19 бортових вантажних та 24 вантажних малотоннажних автомобілів, три сідельних тягача, 27 екскаваторів, сім барових установок на шасі трактора Т-150 К та одна фреза на базі шасі МТЗ-82. Основні марки транспортних засобів, які задіяні в виробництві: КАМАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗІЛ, ГАЗ, УАЗ, ЕО4321, Борекс, АТЕК, JCB, ДЗ-42.

Також в наявності управління транспорту технічного департаменту Київводоканалу є спеціальний транспорт: телеінспекція - для виявлення місць локалізації засмічень, механічних пошкоджень трубопроводів, місць розстикування труб, наявність покладів мулу або піску, різних дефектів труб; корелятор - для пошуку пошкоджень на водопровідних мережах без розкриття твердих ґрунтів.

Для виконання планових робіт і ліквідації аварійних ситуацій на каналізаційних і водопровідних мережах м. Києва в робочі дні на лінію виходить від 290 до 330-ти одиниць техніки, у вихідні дні – від 90 до 130-ти.

В управлінні транспорту використовується система GPS моніторингу на 180 автомобілях та механізмах.