Борги ОСББ та ЖБК

Кампанія «Борги ОСББ і ЖБК» спрямована на оприлюднення детальної інформації щодо заборгованості житлово-експлуатаційних організацій, які обслуговують багатоквартирні будинки. Завдяки їй мешканці будинків-боржників будуть володіти ситуацією і зможуть контролювати роботу свого ЖЕО. Київводоканал пропонує киянам координувати зусилля для належного виконання ЖЕО обов‘язків з водопостачання та водовідведення для своїх мешканців.

Загалом у столиці налічується 1 495 житлових організацій різних форм власності.

З 1 липня 2014 року водопостачальні підприємства визначені виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових мереж. Такі зміни в роботі галузі житлово-комунального господарства відбулися після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України, щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 року (№ 1198 – VII).

У Києві більша частина житлових організацій різних форм власності визначили себе як колективний споживач. Тобто вони виявили бажання самостійно надавати мешканцям послуги з водопостачання та водовідведення без участі ПАТ "АК "Київводоканал".

Накопичення боргів унеможливлює нормальне функціонування підприємства, оскільки в такій ситуації неможливо своєчасно розраховуватися за енергоносії, які є важливою складовою для роботи технологічного  обладнання.

ПАТ «АК «Київводоканал» наполягає на погашенні заборгованостей житлових організацій за спожиті послуги. Ми готові до конструктивного діалогу з ЖЕО, аби запобігти стягненням в судовому порядку і вимушеному призупиненню послуг з водопостачання будинкам-боржникам.

Перелік найбільших боржників:

ЖБК та ОСББ

Відомче житло