Департамент експлуатації водопровідного господарства

department

Контакти

Поштова адреса:

просп. Алішера Навої, буд.1, м. Київ, Україна

Телефон департаменту:

т.(044) 541-96-00

Перший заступник директора - Головний інженер

т.(044) 541-95-23

КЕРІВНИЦТВО:

  • Дараган Володимир Миколайович - заступник генерального директора ПрАТ «АК «Київводоканал» – директор департаменту експлуатації водопровідного господарства.
  • Костюк Володимир Андрійович - перший заступник директора - головний інженер департаменту експлуатації водопровідного господарства.
  • Семенець Олена Михайлівна - головний бухгалтер

ФУНКЦІЇ

Основними функціями і завданнями департаменту є забір води з поверхневих і підземних джерел, її очистка та знезараження відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 „ Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”, подача в розподільчу водопровідну мережу, транспортування до абонентів, забезпечення надійної експлуатації споруд, обладнання і мереж.

Київ забезпечується питною водою з трьох джерел водопостачання — річок Дніпра, Десни та підземних водоносних горизонтів.

Загальна схема централізованого водопостачання міста Києва складається з 74 водопровідних насосних станцій, 363 артезіанських свердловин та понад 4 100,27 км водопровідних мереж. На мережах знаходяться понад 12 тис. пожежних гідрантів.

Обслуговування водопровідних мереж і споруд забезпечується працівниками 11-ти районів експлуатації водопровідних мереж та районом експлуатації водоводів управління експлуатації водопровідних мереж та насосних станції;

Поверхнева вода з річок Дніпра та Десни на очисних водопровідних спорудах проходить повний технологічний цикл очистки за допомогою реагентів: коагулянтів, флокулянтів, хлору, аміаку. Після очищення та знезараження подається у централізовані системи водопостачання.

В середньому за добу місто Київ споживає близько 700 тис. м3 води, при загальні проектні потужності господарсько-питного водопроводу 2 млн. 100 тис. м3/добу.

Контроль за якістю питної води здійснюється трьома виробничими лабораторіями та головним управлінням Держпродспоживслужби в місті Києві. Щодоби відбирається та аналізується приблизно 1000 проб води.

Висококваліфіковані фахівці структурних підрозділів департаменту експлуатації водопровідного господарства забезпечують безперебійну і надійну роботу систем водопостачання м. Києва.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

- Управління експлуатації Дніпровської водопровідної станції

- Управління експлуатації Деснянської водопровідної станції

- Управління експлуатації водопровідних мереж

- Центральна лабораторія