Інформація щодо наміру актуалізувати розмір тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік

 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»!

 

На вимогу чинного законодавства Київводоканал зобов’язаний  щороку формувати розрахунки тарифу на майбутній рік та завчасно подавати їх на розгляд та затвердження до НКРЕКП. 

Тариф необхідно переглядати кожен рік, адже ціни на реагенти, паливно-мастильні матеріали та, особливо, електроенергію постійно зростають,  а якщо водоканал не буде враховувати ці зміни, то не зможе забезпечити повноцінну роботу підприємства.

Перед зміною тарифів обов`язково проводяться відкриті обговорення із залученням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, коли від усіх зацікавлених осіб приймаються зауваження та пропозиції, і тільки після цього НКРЕКП ухвалює остаточне рішення. Про намір змінити розмір тарифу ми також завчасно інформуємо споживачів на нашому сайті.

Відтак інформуємо, що підприємство має намір актуалізувати розмір тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік .

Розрахунки планованих тарифів на 2022 рік проведені на підставі та виключно відповідно до вимог діючого законодавства України та постанов національного Регулятора. 

Таким чином, планований розмір тарифів на 2022 рік для споживачів міста Києва наступний:

- тариф на послугу з централізованого водопостачання - 16,164 грн (у т. ч. ПДВ 2,694 грн) за 1 куб. м;

- тариф на послугу з централізованого водовідведення -14,58 грн (у т. ч. ПДВ 2,43 грн) за 1 куб. м;

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 10 календарних днів з моменту публікації на адресу: ПрАТ «АК «Київводоканал», 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 1-А, або на електронну пошту: ypolishchuk@vodokanal.kiev.ua