Інформаційне управління

Контакти

Поштова адреса:

01015, вул. Лейпцизька, 1А

(044) 200-73-20

КЕРІВНИЦТВО:

  • Бєлов Олександр Миколайович - Начальник Інформаційного управління

Інформаційне управління ПрАТ «АК «Київводоканал» займається формуванням інформаційної політики підприємства, надає інформаційну допомогу у взаємодії фізичних і юридичних осіб з Товариством, впроваджує заходи щодо зв’язків з громадськістю.

До складу управління входить два підрозділи: Прес-служба та Група роботи з громадськістю.

Основними функціями управління є:

-         Оприлюднення важливої інформації щодо діяльності підприємства, шляхом розміщення новин на офіційному сайті, сторінці Facebook, а також через email-розсилку.

-         Організація зв’язків Товариства із засобами масової інформації: відповіді на інформаційні запити щодо діяльності підприємства, надання коментарів щодо діяльності підприємства представникам ЗМІ.

-         Організація та проведення PR-заходів: брифінгів, прес-конференцій, прес-клубів, зустрічей, днів «відкритих дверей», «круглих столів» та інших публічних заходів за участю Товариства.

-         Підготовка корпоративної газети та розповсюдження її по структурних підрозділах Товариства.

-         Підготовка, виготовлення, розміщення теле-, фото-, радіо- та друкованої продукції з питань діяльності Товариства.

-         Моніторинг новин, що відповідають характеру діяльності Товариства, і своєчасне реагування на них.

-         Організація та проведення особистого прийому громадян посадовими особами керівного складу Товариства.

-         Контроль та організація підготовки відповідей на звернення громадян, що надходять до Товариства через КБУ «Контактний центр міста Києва» Київської міської державної адміністрації - «1551».

-         Організація роботи Музею каналізації міста Києва: проведення екскурсій, контроль за станом, а також впорядкування та оновлення експозиції.