Управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій (УЕКМ і НС)
Контакти
Поштова адреса:
Начальник управління:
Заступник начальника управління:
Головний інженер
КЕРІВНИЦТВО:
- Мазур Юрій Петрович - перший заступник директора департаменту – начальник управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій
- Романько Юрій Миколайович - заступник начальника управління з експлуатації насосних станцій.
- Ролінський Руслан Казимирович - заступник начальника управління – головний інженер.
СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ
- Цех насосних станцій "Північний".
- Цех насосних станцій "Південний".
- Район експлуатації каналізаційних мереж (РЕКМ) №1.
- Район експлуатації каналізаційних мереж №2.
- Район експлуатації каналізаційних мереж №3.
- Район експлуатації каналізаційних мереж №4.
- Цех бригад 1-ого виїзду.
- Дільниця колекторів глибокого закладання.
- Група зв'язку
- Оперативна високовольтна група
- Цех діагностики і ремонту каналізаційних мереж
ФУНКЦІЇ
Управління експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій забезпечує належний рівень функціонування каналізаційного господарства. Перекачування стічних вод забезпечують 34 каналізаційні насосні станції.
Для зручності та оперативності управління складним та відповідальним виробничим процесом місто розділено на 4 експлуатаційні райони (РЕКМ 1,2,3,4) та 2 цехи насосних станцій (цех н/ст. "Північний" та цех н/ст. "Південний"). Виконання невідкладних аварійних робіт забезпечуються цехом бригад 1-го виїзду, а обслуговування колекторів великого діаметру – Дільницею колекторів глибокого закладання .
Щодня у місті трапляється понад 40 серйозних засмічень каналізаційної мережі. Аварійникам доводиться працювати, інколи, цілодобово у надскладних умовах агресивного середовища стічних вод, на глибинах понад 50 м. Роботу колектору зупинити цілком неможливо, адже рух стічних вод відбувається постійно, швидкість їх у середньому сягає 5-7 м/c.
Останніми роками у столиці спостерігається значне скорочення обсягів водовідведення, що безпосередньо пов’язано зі скороченням водоспоживання. Це призводить до підвищення концентрації забруднень стічних вод та зменшення швидкості їхнього руху, в наслідок чого погіршується стан каналізаційних мереж і споруд за рахунок збільшення осаду в трубах та колекторах, та в наслідок розвитку газової корозії.