Дистанційне знімання (передача) показань лічильників

З метою дотримання вимог карантину знімання показань у період карантинних обмежень проводиться дистанційно!

На час карантину ми максимально обмежуємо спілкування з представниками споживачів під час знімання показань лічильників, огляду технічного стану вузлів обліку, виконання на них планових та аварійних робіт.Спільне знімання показань будинкових лічильників за участю мешканців будинків на період карантину не проводиться.

 

Передати показники лічильників можна дистанційно зручним для вас способом:

  1. Особистий електронний кабінет юридичних осіб https://legals.vodokanal.kiev.ua.
  2. Поштова відправка паперових документів.
  3. Системи електронного документообігу для юридичних осіб: M.E.Doc, СОТА, Вчасно,SmartSign, АСКОД (отримання та відправка Актів про спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, Рахунків, Актів про спожиті послуги та інших документів, підписаних ЕЦП).
  4. Телефонні месенджери (зокрема, Viber, WhatsApp, Telegram) для відправки контролеру, який щомісячно знімає показання лічильників на об’єктах Вашої організації, фотографій лічильників з поточними показаннями.
  5. Електронна пошта KVK.Rozrahunky.Yur.osoby@gmail.com для відправки фотографій лічильників з поточними показаннями або підписаних Актів про спожиті послуги з водопостачання та водовідведення до Відділу по роботі з юридичними особами.

Акт про спожиті послуги з водопостачання та/або водовідведення можна завантажити тут .

 

Дізнатись контактний номер телефону свого контролера для узгодження деталей фотофіксації показань лічильників та передачі їх нам, а також уточнити інші питання дистанційної роботи, можна за номерами телефонів:

 

 

Контактні телефони

E-mail

Контакт-центр (цілодобово)

(044) 202-02-02

 

Відділ по роботі з юридичними особами (з 8:00 по 17:00, крім вихідних)

202-01-03, 202-01-04, 202-01-05,277-21-87

KVK.Rozrahunky.Yur.Osoby@gmail.com

 Детальніше щодо контактів підрозділів і служб Товариства та дистанційного обслуговування юридичних осіб дивіться тут.

 

Після нормалізації епідеміологічної ситуації контрольна перевірка показань лічильників буде виконана контролерами Київводоканалу.