Погодження паспорта водного господарства

Паспорт водного господарства (ПВГ) – це документ, що містить відомості про системи водопостачання і водовідведення  підприємства  з  характеристикою  їх технічних параметрів і  фактичного стану на момент складання паспорта.  

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УСПІШНОГО ПОГОДЖЕННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

 1. Отримати нормативний розрахунок водоспоживання та водовідведення у Басейновому управлінні водних ресурсів середнього Дніпра, за адресою м. Київ, вул. Преображенська, 25, тел. (044) 275-00-35; (044) 520-18-53.
 2. Отримати Акт розмежування балансової належності каналізаційних мереж.  Для цього зверніться до Департаменту експлуатації каналізаційного господарства Київводоканалу (ДЕКГ), що знаходиться за адресою: м. Київ, просп.. Алішера Навої, 1, тел.. (044) 541-94-17. або в Центр обслуговування юридичних осіб за адресою: м. Київ, вул.. Лейпцизька, 1-А. тел..(044) 200-73-43.
 3. Погодити місце розташування Контрольних колодязів на Генплані (масштаб 1:500). Для цього зверніться до ДЕКГ з оригіналом акта розмежування каналізаційних мереж та 2-ма екземплярами Генерального плану (М. 1:500), для позначення місця розташування контрольних колодязів.
 4. Підготувати пакет документів, який входить у паспорт водного господарства (щоб скачати шаблон, натисніть на назву документа).
5. Затвердити кожен бланк, що входить до ПВГ, підписом керівника Вашого підприємства та мокрою печаткою.

 

КОЛИ І КУДИ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ

Паспорт водного господарства подається у 2 екземплярах для перевірки відповідальним інженером по району та подальшого розгляду робочою комісією.

Документи приймаються у ВТ або ЧТ  з  9:00 до 15:00 (обід 12:00– 12:45) за адресою: м. Київ, вул. Електротехнічна, 16, на 1-му поверсі, рецепція Департаменту екологічного нагляду.

 

ОБСТЕЖЕННЯ ОБ'ЄКТА АБОНЕНТА

Для  оформлення ПВГ наш фахівець повенен виїхати на ваш об'єкт для обстеження. Під час його візиту вам потрібно забезпечити наявність таких документів: 

 • засвідчені копії правовстановлюючих документів на об’єкт Абонента;
 • засвідчені копії Статуту та інші документи, в яких містяться відомості про основні види економічної діяльності Абонента:
 • засвідчена копія довідки ЄДРПОУ, засвідчена підписом керівника або представником Абонента, або уповноваженою на це особою та скріплена печаткою (за наявності);
 • засвідчена копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з інформацією щодо керівників Абонента та видів діяльності Абонента.
 • Дані щодо видів діяльності Абонента  згідно класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД) повинні містити ознаки належності цієї діяльності  до відповідних галузей (освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, туризму, мистецтва і преси, телебачення, радіомовлення, видавничої справи; санаторно-курортні заклади, будинки і табори відпочинку, профілакторії) на об’єкті соціально-культурного призначення.
 • Інформацію про відсутність на об’єкті Абонента орендарів або інших осіб, що скидають стічні води технологічного та/або не побутового походження. Ця інформація перевіряється ДЕН під час проведення обстеження об’єкта Абонента та фіксується в Акті обстеження об’єкту, що скидає стічні води у міську каналізаційну мережу відповідно до Правил приймання;
 • Копію Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної водопровідних і каналізаційних мереж, що знаходяться на балансі Абонента, за винятком Абонентів, які не підключені до мереж  централізованого водопостачання та водовідведення;
 • Копію Акту обстеження об’єкту Абонента (за необхідності - комплексного), який містить відомості про приєднання та скид стічних вод Абонента у міську каналізаційну мережу або скид у мережу основного Абонента;
 • Технічні умови на каналізування об’єкта Абонента та Акт технічного приймання каналізації (за наявності);
  Висновки моніторингового контролю за якістю стічних вод, що скидаються Абонентом, режимом та обсягами  скидання (за ініціативою ДЕН);
 • Інші документи щодо водоспоживання та водовідведення об’єкта Абонента, які обґрунтовано можуть підтверджувати характер стічних вод Абонента.

 

Тут можна завантажити перелік всіх документів для виходу інженера на обстеження.

Абонентам, які є об’єктами соціально-культурного призначення та/або не є баласнсоутримувачами каналізаційних мереж, звертатися за тел. 277-20-50 - Буніч Тетяна Анатоліївна.

 

ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ ТА СТРОК ДІЇ ПВГ

Термін розгляду документів – 1  місяць (за умови відсутності помилок та потреби внесення правок в бланках до ПВГ). 

Після погодження Паспорта водного господарства, відповідальний інженер по району повідомить вам про готовність ПВГ до видачі. Представнику Абонента потрібно буде звернутися з довіреністю за місцем подання для отримання свого екземпляра ПВГ, та подачі заявки для отримання Умов на скид.

Паспорт дійсний протягом  усього періоду діяльності, за відсутності змін у водовідведенні об'єкту.

Переоформлення ПВГ необхідне у разі:

 • зміни власника об'єкта;
 • передачі з балансу на баланс будівель та мереж;
 • змін технологічних процесів;
 • збільшення об'ємів водовідведення  більше ніж на 30%;
 • виконання будівельних робіт на території об'єкта.

ВАЖЛИВО! У разі змін кількісного та (або) якісного складу стічних вод підприємства та (або) його субабонентів, технологічних режимів роботи, а також будь-яких інших змін, які стосуються  роботи систем водопостачання та водовідведення підприємства, потрібно, повідомляти Водоканал у 7-денний  строк.